Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

فرهنگ وسبک زندگی دینی- تبلیغات،رسانه و ارتباطات دینی

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 10 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

طیبه منتظری - کارشناسی ارشد ، مدیریت آموزشی

Abstract:

مقاله ی پژوهشی حاضر فرهنگ و سبک زتدگی دینی تبلیغات، رسانه وارتباطات دینی را مورد بررسوی قرار می دهد سبک زندگی همان نماد و نشانه ای فرهنگی و اجتماعی است که از طریق ابعاد هنجارهای مصرفی (آرایش و پوشش)،انتخاب فعالیت های گذران اوقات فراغت، مدیریت بدن و شیوه ی همسرگزینی بروز پیدا می کند.رسانه، بیگانه ای است که به عنوان عضوی از خانواده پذیرفته می شود برای همه داستان می گوید، اطلاع رسانی و آگاهیبخشی می کند چیزهایی را که تاکنون نخوانده اند، نشنیده اند و ندیده اند به آنها نشان می دهد حتی چیزهایی مغایر باارزش های پذیرفته شده را برایشان بیان می کند که غیر از رسانه از دست کسی برنمی آید ارزش ها و نوآوری هایجدیدی به ویژه در تقابل با ارزش های سنتی را به افراد خانواده ارائه می کند بدون آنکه کسی به این بیگانه ایرادیبگیرد. ارزش های دینی و سنتی را به چالش می کشد، افراد را دچار تضاد ارزشی می کند متاسفانه الگوگیری خانوادهها و جوانان در این زمینه علط بوده و موجب افزایش آمار طلاق، مصرف گرایی و تغییر نحوه پوشش و برخورد در میانخانوده های ایرانی شده است . تضاد رسانه ها را می توان به این حدیث زیبا وعمیق از حضرت پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله تشبیه کرد که فرمودند: کیف بکم اذا رأیتم المنکر معروفا» «چه می شود شما را، آن گاه که ناپسند را پسندیده می شمارید و بد را خوب می بینید»، که در این مقاله مختصر به آن اشاره می کنیم

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is ICPEEE02_270. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/402622/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
منتظری، طیبه،1394،فرهنگ وسبک زندگی دینی- تبلیغات،رسانه و ارتباطات دینی،The First International Conference on the Role of Managing the Islamic Revolution in the Geometry of the Power of the World System (Management, Politics, Economics, Culture, Security, Accounting)،Tehran،https://civilica.com/doc/402622

مراجع و منابع این Paper:

لیست زیر مراجع و منابع استفاده شده در این Paper را نمایش می دهد. این مراجع به صورت کاملا ماشینی و بر اساس هوش مصنوعی استخراج شده اند و لذا ممکن است دارای اشکالاتی باشند که به مرور زمان دقت استخراج این محتوا افزایش می یابد. مراجعی که مقالات مربوط به آنها در سیویلیکا نمایه شده و پیدا شده اند، به خود Paper لینک شده اند :

  • آسابرگر، آرتور(1371)، رو شهای تحلیل رسانه ها، ترجمه پرویز اجلالی، ...
  • افخمی، بهنام(1387)تبلیغات تجاری و ارز شهای فرهنگی در مجلات خانواده ...
  • سورین، ورنر جی .تانکارد، جیمز(1384 _ نریه های ارتباطات، تهران، ...
  • صادقی، هادی(1386) مجموعه مقالات همایش سراسری رسانه تلویزیون قم، پژوهش ...
  • فی لیتزن، سیلیافن(1387)، نوجوانان و سریا لهای تلویزیون، ترجمه معصوم ...
  • گیبینز، جان آر .بوریمر(1381): سیاست پست مدرینته :درآمدی بر فرهنگ ...
  • مارکوزه، هربرت(1359) انسان تک ساختی، ترجم محسن مویدی، تهران، انتشارات ...
  • مهدی زاده، محمد(1384): مطالعه تطبیقی نظریه کاشت ودریافت در ارتباطات ...
  • همایش تلویزیون و سبک زندگی، مهدی زاده، .1383 ...

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

New Papers

New Researchs

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support