ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

خوشه بندی ترکیبی توزیع شده به روش k-means

Year: 1385
COI: ACCSI12_214
Language: PersianView: 5,411
متن کامل این Paper منتشر نشده است و فقط به صورت چکیده یا چکیده مبسوط در پایگاه موجود می باشد.
توضیح: معمولا کلیه مقالاتی که کمتر از ۵ صفحه باشند در پایگاه سیویلیکا اصل Paper (فول تکست) محسوب نمی شوند و فقط کاربران عضو بدون کسر اعتبار می توانند فایل آنها را دریافت نمایند.

Buy and Download

متن کامل (فول تکست) این مقاله منتشر نشده و یا در سایت موجود نیست و امکان خرید آن فراهم نمی باشد.

Authors

سیدرضا داودی - دانشکده مهندسی کامپیوتر – دانشگاه علم و صنعت ایران
مهدی محمدی - دانشکده مهندسی کامپیوتر – دانشگاه علم و صنعت ایران
عادل رحمانی - دانشکده مهندسی کامپیوتر – دانشگاه علم و صنعت ایران

Abstract:

خوشه بندی ترکیبی ، روشی جدید در خوشه بندی می باشد که از ترکیب نتایج روشهای خوشه بندی مختلف بدست می آید. صحت ، درستی و پایداری از مشخصه های مهم یک سیستم خوشه بندی ترکیبی در مقایسه با روشهای کلاسیک خوشه بندی می باشد. یکی از مشکلات این روش ، خوش هبندی بانکهای اطلاعاتی بزرگ م یباشد که فرایند خوشه بندی را با کندی روبرو می کند. برای حل این مشکل ، استفاده از روشهای خوشه بندی توزیع شده یکی از گزینه های مناسب می باشد. سه مرحله مهم در خوش هبندی توزیع شده عبارتند از : پخش نمودن بانک اطلاعاتی نمونه ها از بخش اصلی روی چندین مرکز فرعی و سپس اجرای الگوریتم خوشه بندی ترکیبی روی هر مرکز به طور مستقل. در مرحله آخر نیز ارسال نتایج از مراکز فرعی به روی مرکز اصلی و آنالیز نتایج برای یافتن خوشه های نهایی انجام می گیرد. در این مقاله روشهایی پیشنهاد شده است که با بهبود الگوریتم خوشه بندی ترکیبی در مراکز فرعی ، در نهایت باعث کاهش درصد خطای الگوریتم و بالا رفتن سرعت خوشه بندی توزیع شده خواهد شد. نتایج بکارگیری الگوریتم خوشه بندی ترکیبی توزیعی ارائه شده بر روی چندین بانک اطلاعاتی متداول نشانگر آن است که روش ما از روشهای بررسی شد های که برای خوشه بندی توزیعی استفاده می شود ، سرعت بهتری را داراست.

Keywords:

خوشه بندی ترکیبی , خوشه بندی توزیع شده

Paper COI Code

This Paper COI Code is ACCSI12_214. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/44600/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
داودی، سیدرضا و محمدی، مهدی و رحمانی، عادل،1385،خوشه بندی ترکیبی توزیع شده به روش k-means،12th Annual Conference of Computer Society of Iran،Tehran،https://civilica.com/doc/44600

مراجع و منابع این Paper:

لیست زیر مراجع و منابع استفاده شده در این Paper را نمایش می دهد. این مراجع به صورت کاملا ماشینی و بر اساس هوش مصنوعی استخراج شده اند و لذا ممکن است دارای اشکالاتی باشند که به مرور زمان دقت استخراج این محتوا افزایش می یابد. مراجعی که مقالات مربوط به آنها در سیویلیکا نمایه شده و پیدا شده اند، به خود Paper لینک شده اند :

 • .A. Strehl & J. Ghosh , . Cluster ensembles - ...
 • Anjan Goswami : Fast and Exact Out+ofCore and Distributed K-Means ...
 • Javad Azimi, S.Reza Davoodi _ Morteza Analoui Fast Convergence Clustering ...
 • Sanpawat Kantabutra and Alva L. Couch :Parallel ...
 • K-means Clustering Algorithm _ NOWs , In Technical Journal Vol1-No ...
 • Research Info Management

  Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

  اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

  Scientometrics

  The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
  Type of center: دانشگاه دولتی
  Paper count: 22,327
  In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

  مقالات پیشنهادی مرتبط

  New Papers

  Share this page

  More information about COI

  COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

  The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

  Support