ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

رتبه بندی عوامل موثر بر موفقیت مدیریت ریسک در صنعت بیمه با استفاده از روش پرامتی

Year: 1394
Publish place:
COI: MNGTCONF03_275
Language: PersianView: 430
This Paper With 24 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 24 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

زهره سلیمان نسب - گروه مدیریت، واحد بوئین زهرا، دانشگاه آزاد اسلامی بوئین زهرا، ایران
رضا خوش سیما - استادیار، گروه مدیریت، واحد بوئین زهرا، دانشگاه آزاد اسلامی بوئین زهرا، ایران

Abstract:

هدف از انجام این پژوهش رتبهبندی عوامل موثر بر موفقیت مدیریت ریسک در صنعت بیمه با استفاده از روش پرامتی میباشد. و - روش انجام در این پژوهش از نظر هدف کاربردی و از نظر شیوه گردآوری داده ها از نوع پیمایشی میباشد. در این پژوهش به شناسایی و رتبه بندیعوامل موثر بر موفقیت مدیریت ریسک پرداخته. در این پژوهش ابتدا با توجه به مطالعات انجام شده و تحقیقات میدانی، ارکان و متغیرهای اصلیسنجش، دسته بندی، برنامهریزی، نظارت، کاهش و ارزیابی ریسک را استخراج نموده، همچنین برای هریک از متغیرها شاخصهایی را تعیین نموده و پس از آن به رتبهبندی آنها با ابزار پرسشنامه در جامعه مورد نظر و تحلیل آنها پرداخته شده. بر اساس یافته های حاصل از تجزیه و تحلیل دادهها میتوان نتیجهگیری نمود که کلیه ارکان مدیریت ریسک بر روی کیفیت مدیریت ریسک تاثیر دارد. نتیجه گیری کلی که میتوان ازاین تحقیق نمود آنست که اصولا بهرهمندی از شیوههای نوین مدیریت و بررسی میتواند کلیه ارکان مربوط به مدیریت ریسک را بهبود بخشد به این معنا که مدیران هرچه دسترسی و امکان استفاده بیشتری از امکانات به روزتر داشته باشند در سرعت انجام کارها و نیز کاهش میزان خطا در فعالیتهایشان و نیز در کاهش میزان ریسک تاثیر خواهد داشت. همچنین پس از رتبهبندی و اندازهگیری امتیاز شاخصهای مربوط به هریک از متغیرها شاخصهای بازدیدهای دورهای، وجود اطلاعات به روز، ارائه چهارچوب عملی به منظور نظارت و بهرهمندی از تجربیات و تشکیل کمیته تخصصی به عنوان بالاترین رتبهها و ارائه سناریو، زیرساختهای قوی، مقایسه پیشبینیهای انجام شده، ارائه برنامه، شناسایی فعالیتهای جاری به عنوان پایینترین شاخصها میباشند

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is MNGTCONF03_275. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/451727/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
سلیمان نسب، زهره و خوش سیما، رضا،1394،رتبه بندی عوامل موثر بر موفقیت مدیریت ریسک در صنعت بیمه با استفاده از روش پرامتی،پنجمین کنفرانس ملی و سومین کنفرانس بین المللی حسابداری و مدیریت،Tehran،https://civilica.com/doc/451727

مراجع و منابع این Paper:

لیست زیر مراجع و منابع استفاده شده در این Paper را نمایش می دهد. این مراجع به صورت کاملا ماشینی و بر اساس هوش مصنوعی استخراج شده اند و لذا ممکن است دارای اشکالاتی باشند که به مرور زمان دقت استخراج این محتوا افزایش می یابد. مراجعی که مقالات مربوط به آنها در سیویلیکا نمایه شده و پیدا شده اند، به خود Paper لینک شده اند :

 • _ افخمی، رضا شرکت ایریتک، 1390، پیک ایریتک، مدیریت ریسک، ...
 • .بهرامی، ع و آگهی، ح.1384 .مدیریت ریسک در مزارع کشاورزی، ...
 • کریمی، حمید. 1390، استاندارد دانش مدیریت ریسک، انتشارات حامی پروژه، ...
 • Aborizk Michael _ 'Benchmarking the Use of Project Risk Management ...
 • .Gohng (2009), "Interpreting Dimensions ofConsumer Trust in E-Commerce", Information Technology ...
 • GU IDELINE S ON RISK MANA GEMENT PRACTICE S FOR ...
 • Michael Anderson , Value Solution - A Path to Sustain ...
 • Research Info Management

  Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم
  این Paper در بخشهای موضوعی زیر دسته بندی شده است:

  اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

  Scientometrics

  The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
  Type of center: Azad University
  Paper count: 576
  In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

  مقالات پیشنهادی مرتبط

  New Papers

  Share this page

  More information about COI

  COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

  The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

  Support