Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

امکان سنجی و ارزیابی اثرات زیست محیطی مکان دفن میامی مشهد در مرحله ساختمانی با استفاده از روش ماتریس لئوپولد

دومین کنگره بین المللی زمین شناسی کاربردی
Year: 1394
COI: IAGC02_135
Language: PersianView: 388
This Paper With 7 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 7 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

امیر خانی - دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد، انجمن علمی زمین شناسی، مشهد، ایران
علی اصغر آریایی - دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد، گروه زمین شناسی، مشهد، ایران
سعید سعادت - ستادیار و عضو هئیت علمی، گروه زمین شناسی، واحد مشهد، دانشگاه آزاد اسلامی، مشهد، ایران

Abstract:

بحث مواد زاید چه خطرناک و چه غیر خطرناک، از جمله مواردی است که می تواند هر سه عنصر آب، خاک و هوا را در معرض خطر قرار دهد. تولید انواع گازهای حاصل از تجزیه مواد زاید موجب آلودگی هوا شده و خود مواد زاید و اثرات ناشی از آنها (مانند شیرابه) نیز می تواند به آلودگی خاک اطراف و آبهای سطحی و زیرزمینی منجر شود. به همین دلیل موضوع دفن مواد زاید یکی از بحث های مهم در زمینه محیط زیست است. در این تحقیق با استفاده از یکسری از عواملی، در مرحله ساختمانی و دادن اثر مثبت یا منفی به هر عامل، با توجه به بررسی صورت گرفته و نتایج حاصل از جداول ماتریسی مشخص می گردد که: در اثرات منفی دو فعالیت خاکبرداری و خاکریزی هر دو با میانگین رده بندی ۳۷۷- در حالت با تخریب زیاد قرار دارند. در اثرات منفی پیامد ناشی از فعالیت ها بر فرسایش خاک با میانگین رده بندی ۳/۷- در حالت با تخریب زیاد و پیامد ناشی از فعالیت ها بر کیفیت هوا با میانگین رده بندی ۳- با تخریب زیاد قرار دارد. در اثرات مثبت فعالیت های محوطه سازی با رتبه ۳+ و استخدام با رتبه ۳/۱+ با سودمندی زیاد قرار دارند. در نهایت میتوان گفت این پروژه در مرحله ساختمانی ، پروژه موفقی می باشد.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is IAGC02_135. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/532369/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
خانی، امیر و آریایی، علی اصغر و سعادت، سعید،1394،امکان سنجی و ارزیابی اثرات زیست محیطی مکان دفن میامی مشهد در مرحله ساختمانی با استفاده از روش ماتریس لئوپولد،2nd International Congress of Applied Geology،Mashhad،https://civilica.com/doc/532369

مراجع و منابع این Paper:

لیست زیر مراجع و منابع استفاده شده در این Paper را نمایش می دهد. این مراجع به صورت کاملا ماشینی و بر اساس هوش مصنوعی استخراج شده اند و لذا ممکن است دارای اشکالاتی باشند که به مرور زمان دقت استخراج این محتوا افزایش می یابد. مراجعی که مقالات مربوط به آنها در سیویلیکا نمایه شده و پیدا شده اند، به خود Paper لینک شده اند :

  • ارزیابی اثرات زیست محیطی کمپوست میامی سازمان بازیافت و تبدیل ...

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 10,252
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط


مقالات فوق بر اساس داده کاوی مقالات مطالعه شده توسط پژوهشگران محاسبه شده است.

New Papers

New Researchs

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support