ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

مرور و نقدی بر برخی از چالش های موجود در تدوین و ارائه پژوهش های تجربی مالی و حسابداری ایران

Year: 1395
COI: JR_EMA-2-2_032
Language: PersianView: 328
This Paper With 16 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 16 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

میثم کاویان - دانشجوی دکترای مدیریت مالی، دانشگاه آزاد اسلامی، علی آباد کتول، ایران- نویسنده مسئول
پرویز سعیدی - گروه حسابداری و مدیریت، واحد علی آباد، دانشگاه آزاد اسلامی، علی آباد کتول، ایران
زینب منتظری - گروه حسابداری و مدیریت، واحد لاهیجان، دانشگاه آزاد اسلامی، لاهیجان، ایران

Abstract:

مقاله حاضر با رویکرد تحلیلی به نقد، بررسی و ارائه برخی پیشنهادات کاربردی چگونگی تدوین پژوهش های تجربی مالی و حسابداری ایران و نحوه ی ارائه آن جهت بهبود وضعیت موجود می پردازد، به طوری که به دنبال تبیین این مسئله است که انجام کارهای پژوهشی در ایران چه هدفی را دنبال می کند؟ هدف تولید علم است و یا صرفاً چاپ مقاله؟ از این رو جهت دستیابی به پاسخ این سوال و سوالات دیگر، مقاله حاضر، نحوه تدوین، ارائه و ضعف های موجود در نگارش مقاله، پایان نامه، رساله، طرح پژوهشی و ... را از دیدگاه شخصی نگارندگان مورد بحث و نقد قرار داده و یافته ها نشان می دهد که در وضعیت موجود بیشتر پژوهش های صورت گرفته به جای اینکه جنبه علمی (تولید علم) و کاربردی داشته باشد در جهت افزایش کارنامه پژوهشی برخی از پژوهش گران و یا در جهت پایان رساندن دوره تحصیلات تکمیلی تدوین و گام برداشته است و ا ین خود منجر به کاهش کیفیت در تدوین و نگارش آن شده است. از این رو به نظر می رسد با توجه به مشکلات موجود، بهبود وضعیت آن از طریق راه کارهای خبرگان امری انکارناپذیر باشد.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is JR_EMA-2-2_032. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/541589/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
کاویان، میثم و سعیدی، پرویز و منتظری، زینب،1395،مرور و نقدی بر برخی از چالش های موجود در تدوین و ارائه پژوهش های تجربی مالی و حسابداری ایران،https://civilica.com/doc/541589

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 2,962
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support