ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بررسی تأثیر زیرسیستم های مدیریت منابع انسانی بر رضایت شغلی

Year: 1395
Publish place:
COI: ICMSCONF02_135
Language: PersianView: 296
This Paper With 6 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 6 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

ابولقاسم مسعودی - کارشناسی ارشد مدیریت دولتی گرایش منابع انسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آباد کتول
ایمان کریمی - دانشجوی دکترای مدیریت آموزشی دانشگاه بوعلی سینا همدان

Abstract:

در پژوهش حاضر به بررسی رابطه بین زیر سیستم های مدیریت منابع انسانی و رضایت شغلی در موسسه اعتباری آرمان استان گلستان پرداخته شده است. جامعه آماری این تحقیق ،کلیه کارکنان موسسه مالی و اعتباری آرمان استان گلستان به تعداد 300 نفر می باشند .با توجه به جدول کرجسی و مورگان حجم نمونه 169 نفر تعیین شد و روش نمونه گیری تصادفی طبقه ای می باشد.جهت جمع آوری داده ها ، از پرسشنامه استاندارد مدیریت منابع انسانی رابینز و پرسشنامه استاندارد رضایت شغلی مینوسوتامی استفاده شده است. این تحقیق از نظر هدف، کاربردی و ازنظر روش، توصیفی پیمایشی و از نوع - همبستگی می باشد.برای تجزیه و تحلیل داده ها و اطلاعات، در سطح آمار توصیفی از شاخص هایی نظیرفراوانی و درصد و رسم جداول و نمودارها و در سطح آمار استنباطی ازآزمون معادلات ساختاری با نرم افزار لیزرل استفاده شده است و نتایج حاصل از تحقیق به شرح زیر می باشد: بین توسعه منابع انسانی و رضایت شغلی کارکنان رابطه معنی داری وجود دارد. بین نگهداری و رضایت شغلی کارکنان رابطه معنی داری وجود دارد. بین جبران خدمت و رضایت شغلی کارکنان رابطه معنی داری وجود دارد

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is ICMSCONF02_135. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/550666/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
مسعودی، ابولقاسم و کریمی، ایمان،1395،بررسی تأثیر زیرسیستم های مدیریت منابع انسانی بر رضایت شغلی،دومین کنفرانس بین المللی مدیریت و علوم اجتماعی،https://civilica.com/doc/550666

مراجع و منابع این Paper:

لیست زیر مراجع و منابع استفاده شده در این Paper را نمایش می دهد. این مراجع به صورت کاملا ماشینی و بر اساس هوش مصنوعی استخراج شده اند و لذا ممکن است دارای اشکالاتی باشند که به مرور زمان دقت استخراج این محتوا افزایش می یابد. مراجعی که مقالات مربوط به آنها در سیویلیکا نمایه شده و پیدا شده اند، به خود Paper لینک شده اند :

 • - جهرمی، شاپور امین شایان، صالحی، مسلم _ ایمانی _ ...
 • -Adam Lindgreen. (2004). "The design, implementation and monitoring of a ...
 • _ Akinyemi Benjamin Benjamin (2012). _ The relationship between the ...
 • - Aslan S , Ayse K .(2012)." The Relationship between ...
 • - Athar W, Umair B, Muhammad F, Hafiz M, Imtiaz ...
 • - Alina Ilean Petrescu, Rob Simmons. (2008). "Human resource management ...
 • _ _ ldea-Capotescu Roxana.(2013). "Social Support as a Mediator Between ...
 • _ Akif Lutfi Al-Khasaw. (2013). "The Relation between Human Resource ...
 • Research Info Management

  Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

  اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

  Scientometrics

  The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
  Type of center: Azad University
  Paper count: 2,981
  In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

  مقالات پیشنهادی مرتبط

  New Papers

  Share this page

  More information about COI

  COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

  The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

  Support