ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

برنامه ریزی توسعه محله ای با تاکید بر سرمایه اجتماعی

Year: 1395
COI: IUSD01_304
Language: PersianView: 431
This Paper With 10 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 10 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

علیرضا محمدی - استادیار گروه جغرافیا و برنامه ریزی شهری دانشگاه محقق اردبیلی
ارسطو یاری - استادیار گروه جغرافیا و برنامه ریزی شهری دانشگاه محقق اردبیلی
لاله کلانتری - دانشجوی کارشناسی ارشد جغرافیا و برنامه ریزی شهری دانشگاه محقق اردبیلی

Abstract:

در دویست سال گذشته جهان با یک انقلاب بشری مواجه شده است و طبقه پیشین سازمان ملل متحد 80 درصد رشد جمعیت دهه آینده در شهرها اتفاق خواهد افتاد با این وجود فرصتها منابع و امکانات مورد نیاز برای توسعه و تامین نیازها ی انسانی بطور مناسب در شهرها تامین نشده است در هر حال با توجه به انقلاب شهری و مسایل ناشی از آن گذارهای بسیاری را در جهان شاهدیم که در حیطه برنامه ریزی شهری می توان از گذار برنامه ریزی جامع عقلانی و به تبع آن برنامه ریزی تفصیلی به برنامه ریزی استراتژیک شهری و گذار از برنامه ریزی کلنگر به برنامه ریزی خرد نگر و در مقیاس محله ای نام برد این تحقیق با الهام از این تغییرات لزوم توجه به شاخص های اجتماعی از قبیل سرمایه ها اجتماعی حس تعلق مکانی و در برنامه ریزی ها با استفاده از رویکردی توصیفی و تحلیلی سعی دارد این تغییرات در برنامه ریزی مورد کنکاش قرار داده و نقش سرمایه اجتماعی را در پایداری محلات بررسی نمود

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is IUSD01_304. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/553046/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
محمدی، علیرضا و یاری، ارسطو و کلانتری، لاله،1395،برنامه ریزی توسعه محله ای با تاکید بر سرمایه اجتماعی،First National Conference on Islamic Architecture, Urban Heritage and Sustainable Development ،Tehran،https://civilica.com/doc/553046

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 12,595
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support