ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بررسی عوامل کلیدی موفقیت در پروژه های گودبرداری عمیق به روش طرح و ساخت EPC با رویکرد کاهش خسارت و ارایه راهکارهای اصلاحی و پیشنهادی

Year: 1395
COI: ICSAU04_0184
Language: PersianView: 299
This Paper With 16 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 16 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

ارمغان سادات فروتن کیا - کارشناسی ارشد مهندسی عمران، مهندسی و مدیریت ساخت، دانشکده فنی مهندسی، دانشگاه آزاد اسلامی، واحد علوم و تحقیقات، تهران، ایران
حسن جوانشی - استادیار گروه مهندسی صنایع، عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی، واحد تهران جنوب، تهران، ایران
مهدی روانشادنیا - استادیار گروه مهندسی عمران، عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی، واحد تهران جنوب، تهران، ایران

Abstract:

حجم بالای گودبرداری های صورت گرفته تاکنون و روند رو به رشد آن و آمار مرگ و میر 46% حوادث ساختمانی که 23% آن مربوط به پروژه های گودبرداری می باشد، نیاز به گودبرداری های با کمترین خسارت را پراهمیت می کند که می تواند با انتخاب صحیح نوع قرار داد و روش صحیح اجرا محقق شود. در صورتی که پروژه به دقت تعریف شده و ریسک های آن دقیق بررسی شده باشند، روش EPC می تواند در اجرای موفق پروژه تاثیر زیادی داشته باشد. هدف از انجام این پژوهش آشنایی با چگونگی قراردادهای EPC و ویژگی های خاص این قراردادها و تفاوتشان با قراردادهای متعارف و مقایسه آنها با یکدیگر، همچنین بررسی پارامترهای مختلفی که بیانگر موفقیت یا عدم موفقیت یک پروژه عمرانی با این روش قراردادی هستند، می باشد. مقاله حاضر با روش مطالعه کتابخانه ای و میدانی به جمع آوری داده ها پرداخته و سپس با استفاده از روش های آمار توصیفی استنباطی برای تجزیه و تحلیل داده ها با استفاده از نرم افزار SPSS و با کمک روش فریدمن اولویت بندی عوامل موفقیت در پروژه های گودبرداری عمیق به روش طرح و ساخت انجام شد. که از آن میان، مواد شرایط عمومی پیمان طرح و ساخت و نحوه عملکرد پیمانکار در پروژه های گودبرداری عمیق دارای بیشترین تاثیر است. چالاک نمودن بدنه کارفرمایان در پروژه های گودبرداری عمیق، دارای کمترین اهمیت است.

Keywords:

پروژه های گودبرداری، قرارداد، EPC

Paper COI Code

This Paper COI Code is ICSAU04_0184. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/617948/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
فروتن کیا، ارمغان سادات و جوانشی، حسن و روانشادنیا، مهدی،1395،بررسی عوامل کلیدی موفقیت در پروژه های گودبرداری عمیق به روش طرح و ساخت EPC با رویکرد کاهش خسارت و ارایه راهکارهای اصلاحی و پیشنهادی،4th international congress of structure, architecture and urban development،Tehran،،،https://civilica.com/doc/617948

مراجع و منابع این Paper:

لیست زیر مراجع و منابع استفاده شده در این Paper را نمایش می دهد. این مراجع به صورت کاملا ماشینی و بر اساس هوش مصنوعی استخراج شده اند و لذا ممکن است دارای اشکالاتی باشند که به مرور زمان دقت استخراج این محتوا افزایش می یابد. مراجعی که مقالات مربوط به آنها در سیویلیکا نمایه شده و پیدا شده اند، به خود Paper لینک شده اند :

 • صادقی، حسن، علمایی، محمود، 1392، اصول مدیریت ساخت، موسسه چاپ ...
 • حمیدی‌جو، رامک، 3 9 3 1، کتاب‌مکاتبات پیمان، انتشارا ت‌انصاری، ...
 • بررسی رفتار گودبرداری عمیق در مدلسازی های دوبعدی و سه بعدی: مطالعه موردی [Conference Paper]
 • سیستم نگهبان ترکیبی پیشنهادی شمع- میخ کوبی در گودبرداری های عمیق [Conference Paper]
 • Wang, Chao, et al. (2016): "A Real-Time Online Structure- Safety ...
 • Haddad, Madhar. (2015): "Concentric tubular steel braces subjected to seismic ...
 • ..Bailey(20 15):, Mary Page. "Tecnimont awarded EPC contract for Illinois ...
 • Haeri, Mohsen, _ ohammadhas an Sasar, and Kioumars Afshari. (2013). ...
 • Research Info Management

  Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

  اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

  Scientometrics

  The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
  Type of center: Azad University
  Paper count: 30,722
  In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

  مقالات پیشنهادی مرتبط

  New Papers

  Share this page

  More information about COI

  COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

  The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

  Support