ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

اجرای مدیریت دانش در زنجیره تامین صنعت خودرو با رویکرد خودکفایی و تقویت قابلیتهای ساخت داخل

Year: 1388
COI: DOMESTICDEV01_016
Language: PersianView: 4,848
This Paper With 13 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 13 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

سید علی منصورزاده - کارشناس امور قطعات بدنه سازه گستر سایپا
پیام فرهی - کارشناس امور آموزش سازه گستر سایپا

Abstract:

امروزه دانش و سرمایه فکری سازمان یک عامل اصلی رقابت است در صورتیکه دانش در یک سازمان بصورت جهت دار و بدرستی شناسایی شده یا در صورت نیاز از خارج سازمان تامین گردد با اشتراک گذاشتن و بهره گیری درست از آن می توان هم افزایی مناسبی در سازمان ایجاد نمود که منجر به چابکی سازمان می گردد صنعت خودرو با توجه به توسعه وسیع و نیز پیشرفت سریع و قابل توجه دانش و تجربه در آن در سطح دنیا بسیار رقابتی شده است، با توجه به اینکه زنجیره تامین در صنعت خودرو به لحاظ ساختار و زیر مجموعه های خود و نیز نوع ارتباط این مجموعه ها با یکدیگر بستر مناسبی برای سازماندهی دانش فراهم نموده است بنابراین می توان با استفاده از مدیریت دانش ضمن ارتقاء بهره وری ، ایده های عالی و مستمر را در سازمان بومی نموده و رشد قابل توجهی را ایجاد نمود.انجام پروژه مدیریت دانش در زنجیره تامین قطعات خودرو می تواند فواید موثری را برای سازمان ، پیمانکاران، کارکنان، مشتریان، شرکتهای خدمات مهندسی و سرمایه گذاران داشته باشد. با مطالعه ساختار زنجیره تامین ملاحظه می گردد که دیتا ها و دانش فراوانی بصورت بالقوه و جزیره ای در تامین کنندگان وجود دارد که مدیریت دانش بعنوان یک حلقه مفقوده می تواند به این دانشها جهت دهد. و با توجه به جایگاه خود نقش بسیار تاثیر گذاری در توسعه خودکفایی خواهد داشت.در این مقاله نتایج حاصل از بکارگرفتن مدیریت دانش در زنجیره تامین قطعات خودرو مورد بحث قرار گرفته و فواید آن در رابطه با تقویت و رفع موانع ساخت داخل و خودکفایی بررسی می گردد و در نهایت نتایج تحلیل و ارزیابی می گردد.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is DOMESTICDEV01_016. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/62036/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
منصورزاده، سید علی و فرهی، پیام،1388،اجرای مدیریت دانش در زنجیره تامین صنعت خودرو با رویکرد خودکفایی و تقویت قابلیتهای ساخت داخل،The first national conference on improving domestic power with an in-house construction approach،Tehran،https://civilica.com/doc/62036

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support