ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

نقش تعلیم و تربیت در امنیت اجتماعی

Year: 1395
COI: JR_JHSR-2-3_008
Language: PersianView: 385
This Paper With 10 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 10 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

افسانه اسکندری - کارشناس ارشد جغرافیا، دبیرستان پروین اعتصامی، استان همدان، شهرستان جوکار
سودابه هاشمی - کارشناس مدیریت، دبیرستان پروین اعتصامی، استان همدان، شهرستان جوکار
فاطمه شراهی چزانی - کارشناس ادبیات، دبیرستان پروین اعتصامی، استان همدان، شهرستان جوکار
آسیه سلیمانی - کارشناس الهیات و معارف اسلامی، دبیرستان پروین اعتصامی، استان همدان، شهرستان جوکار

Abstract:

در این پژوهش ابتداء با طرح موضوعی اختلاف بین تعلیم و تربیت سعی کردیم تفاوت بین آنها را به خوبی مشخص نماییم.پس به صورت گزینشی نقش تعلیم و تربیت توسط بخش های مختلف اجتماعی در بروز جرایم مورد نقد و بررسی قرار گرفت. از خانواده به عنوان اولین پایگاه اجتماعی موثر در امنیت اجتماعی تا صدا و سیما کهمیتواند اثرات بسیار مخربی در نظم و کنترل اجتماعی داشته باشد مطالب خود را در چهار سطح دسته بندی نمودیم. روش پژوهش این نوشتار تحلیلی – توصیفی میباشد. که در آن محقق ابتداء به شرح مشگل میپردازد و سپس باتوجه به یافته های کتابخانه ای – اسنادی خود در صدد توصیف ابعاد مختلف آن بر می آید. یافته های پژوهش حاکی از آن است که برای موثر بودن نقش تعلیم و تربیت در امنیت اجتماعی لازم است دیدی همه جانبه داشته باشیم و کودکان را از دوران طفولیت مورد حمایت های آموزشی قرار دهیم تا دربزرگسالی افرادی اجتماعی و جامعه پذیر گردند.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is JR_JHSR-2-3_008. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/628567/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
اسکندری، افسانه و هاشمی، سودابه و شراهی چزانی، فاطمه و سلیمانی، آسیه،1395،نقش تعلیم و تربیت در امنیت اجتماعی،https://civilica.com/doc/628567

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support