ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

رعایت اصل سلسله مراتب شبکه در ارتیاط با ترافیک فرامحله ای نمونه موردی خیابان شهید شیرودی خرم کلان شهراراک

Year: 1396
Publish place:
COI: ICAUC03_079
Language: PersianView: 223
This Paper With 10 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 10 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

جواد جمشیدی - استادراهنما
نگار احدی - دانشجوی کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری دانشگاه آزاذ اسلامی واحد بروجرد
سیدنادر موسوی - دانشجوی کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری دانشگاه آزاذ اسلامی واحد بروجرد
حمیراسادات مهدی زاده - دانشجوی کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری دانشگاه آزاذ اسلامی واحد بروجرد

Abstract:

طراحی شهری ایرانی - اسلامی، به نوعی بازتاب کاربرد کلیه اصول ساختاری موجود در طبیعت می باشد . کل های موجود در طبیعت از تعاملات کل های کوچکتر با مقیاس های مختلف در سلسله مراتبی که تا ساختار ماده پیش م یرود، شکل گرفته اند . بنابراین در این مقاله به سلسلهمراتب به عنوان یکی از مهم ترین اصول موجود در عرفان اسلامی و مورد استفاده در شهرسازی ایرانی - اسلامی پرداخته می شود . این اصل یکی از مهم ترین قوانین لازم برای دستیابی به انسجام شهری می باشد. در این مقاله ابتدا به تشریح مفهوم عام این اصل و همچنینمفاهیم عرفانی آن در عرفان اسلامی و ایرانی پرداخته شدهاست، سپس ابعاد مختلف اصل سلسله مراتب مورد توجه قرار مییگیرد و در پایان با بررسی موارد فوق در نمونه موردی خیابان شهید شیرودی، رهنمودهایی به منظور به کارگیری این اصل در طراحی شهری امروز ارایه خواهد شد

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is ICAUC03_079. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/636309/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
جمشیدی، جواد و احدی، نگار و موسوی، سیدنادر و مهدی زاده، حمیراسادات،1396،رعایت اصل سلسله مراتب شبکه در ارتیاط با ترافیک فرامحله ای نمونه موردی خیابان شهید شیرودی خرم کلان شهراراک،سومین کنفرانس سالانه بین المللی عمران،معماری و شهرسازی،Shiraz،https://civilica.com/doc/636309

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support