ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بررسی اثر ضخامت فولاد بکار رفته بر تنش و کرنشهای ایجاد شده در مخازن تحت فشار جدار نازک با معیارهای ترسکا و فون مایزز با استفاده از نرم افزار LS-Dyna

Year: 1396
COI: MECHAERO02_106
Language: PersianView: 331
This Paper With 9 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 9 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

علی نوید - دانشگاه ارومیه- کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک
محمد مخدومی - دانشگاه علم و صنعت - کارشناس ارشد مهندسی مواد و متالوژی
کیومرث فرهادی - دانشگاه تهران - کارشناس ارشد مهندسی پلیمر
محمد صمدزاده - دانشگاه امیر کبیر- کارشناسی مهندسی شیمی

Abstract:

این پژوهش به بررسی اثرات استفاده از فولاد با ضخامت مختلف در میزان تنش و کرنش وارد شده بر مخازن تحت فشار می باشد. در کنار بررسی مقادیر بیشترین و کمترین تنش و کرنش وارد شده بر مخزن، نقاط حساس نیز مورد بررسی قرار میگیرند. کلیه مراحل شبیه سازی در نرم افزار LS-Dyna صورت گرفته و نتایج با معادلات تحلیلی مورد صحت سنجی قرار می گیرند. نتایج حاکی از آن است که هرچند با افزایش ضخامت از مقدار تنش و کرنش وارد شده کاسته می شود، اما نقاط بحرانی و حساس از قسمت های انتهایی به قسمت های میانی حرکت می کنند که نیاز به تکیه گاه های بیرونی بصورت شفت را الزامی می کند.

Keywords:

تنش، کرنش، مخزن تحت فشار، معیار ترسکا، معیار فون مایزز

Paper COI Code

This Paper COI Code is MECHAERO02_106. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/637670/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
نوید، علی و مخدومی، محمد و فرهادی، کیومرث و صمدزاده، محمد،1396،بررسی اثر ضخامت فولاد بکار رفته بر تنش و کرنشهای ایجاد شده در مخازن تحت فشار جدار نازک با معیارهای ترسکا و فون مایزز با استفاده از نرم افزار LS-Dyna،2nd National Conference on Mechanical and Aerospace Engineering،Tehran،https://civilica.com/doc/637670

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 12,735
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support