ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

تاثیر در دسترس بودن اطلاعات صادرات، قابلیت بازاریابی اینترنتی و روابط شبکه کسب و کار بر رشد بازارصادرات شرکتهای صادراتی روی در شهر زنجان

Year: 1396
Publish place:
COI: MANAGECONF02_0737
Language: PersianView: 514
This Paper With 16 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 16 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

سیده معصومه احمدی - دانشجوی کارشناسی ارشد، مدیریت بازرگانی، دانشگاه آزاد اسلامی، زنجان، ایران
احمد نقی لو - عضوهییت علمی و معاون پژوهش دانشگاه آزاد اسلامی زنجان

Abstract:

پیشرفت و توسعه روز افزون فناوری اطلاعات و ارتباطات تاثیر عمیق و گسترده ای در فرآیند های تجاری بوجود آورده است و اینترنت به عنوان موثرترین ابزار بازاریابی اینترنتی با پوشش جهانی امکان رسیدن شرکتها به بازارهای بین المللی را فراهم ساخته است. فرآیند بین المللی شدن به معنای رشدصادرات است. شرکتها از لحاظ قرار گرفتن بر مسیر بین المللی شدن متفاوت هستند و در هر مرحله از این فرآیند نیاز به خدمات متفاوتی جهت رشد صادرات دارند. اما بسیاری از شرکت ها در زمینه چگونگی استفاده از روش های گوناگون قابلیت های بازاریابی اینترنتی و تاثیرات آن در بازارهای صادراتی از اطلاعاتو آگاهی های لازم برخوردار نیستند. کسب اطلاعات و انجام تحقیقات بازاریابی بین المللی نقش عمدهای در رشد صادرات خواهد داشت و چگونگی تحقیق در مورد بازارهای بین المللی بیشترین اهمیت را دارد.تحقیق حاضر با هدف تاثیر در دسترس بودن اطلاعات صادرات، قابلیت بازاریابی اینترنتی و روابط شبکهکسب و کار و رشد بازار صادرات، شرکت های صادراتی روی شهر زنجان انجام گرفته است همچنین زمان جمع آوری داده های تحقیق )توزیع وجمعآوری پرسشنامه( آبان ماه 95 است آلفا کرونباخ بدست آمده برای این پرسشنامه برابر 0/764 به عبارت دیگر این تحقیق بدنبال پاسخگویی به این سوال بوده است که آیا ارتباطی میان استفاده از دسترسی به اطلاعات صادرات، قابلیت بازاریابی اینترنتی، روابط شبکه کسب و کار و رشد بازار صادراتی وجود دارد جامعه این تحقیق، 27 شرکت صادراتی روی شهر زنجان درسال 95 می باشد و جامعه نمونه 100 نفر از مدیران شرکت ها می باشد. به منظور پاسخگویی به سوال تحقیق، شش فرضیه تعریف و با ارایه یک مدل مفهومی، رابطه میان متغیرها در شرکت های مذکور موردآزمون قرار گرفت. برای بررسی فرضیات از آزمون همبستگی پیرسون و برای تحلیل های اضافی از تجزیه و تحلیل واریانس و رگرسیون استفاده گردید. )برای تحلیل داده ها از نرم افزار SPSS استفاده شده است.( نتایج حاصل از بررسی های فرضیه ها بین در دسترس بودن اطلاعات صادرات، قابلیت بازاریابی اینترنتی،روابط شبکه کسب و کار و رشد بازار صادرات شرکت های مورد پژوهش رابطه مثبت و معناداری وجود دارد. و در نهایت پیشنهادات کاربردی ارایه شده است.

Keywords:

در دسترس بودن اطلاعات صادرات، قابلیت بازاریابی اینترنتی، روابط شبکه کسب و کار، رشد بازار صادرات

Paper COI Code

This Paper COI Code is MANAGECONF02_0737. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/643096/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
احمدی، سیده معصومه و نقی لو، احمد،1396،تاثیر در دسترس بودن اطلاعات صادرات، قابلیت بازاریابی اینترنتی و روابط شبکه کسب و کار بر رشد بازارصادرات شرکتهای صادراتی روی در شهر زنجان،دومین کنفرانس بین المللی مدیریت و حسابداری،Tehran،https://civilica.com/doc/643096

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 4,585
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support