ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

یک مدل یکپارچه برنامه ریزی تولید و کنترل موجودی برای کالاهای فسادپذیر با درنظر گرفتن تاثیر قیمت بر تقاضا

Year: 1395
COI: JR_SIEPM-3-1_004
Language: PersianView: 437
This Paper With 14 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 14 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

احسان واعظی - دانشجوی دکتری صنایع، دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران، ایران
سیدمحمد حاجی مولانا - استادیار گروه صنایع، دانشکده فنی و مهندسی، دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران، ایران

Abstract:

در اکثر مدل های کنترل موجودی فرض می شود که اقلام در زمان نامحدود می توانند برای برآورده کردن تقاضای آینده ذخیره شوند و کیفیت و کمیت آن ها در طول زمان تغییر نمی کند. با این وجود انواع خاصی از محصولات وجود دارند که در طول زمان غیر قابل استفاده می شوند. دراین مقاله مساله برنامه ریزی تولید و چیدمان انبار را برای یک مورد واقعی بصورت توام بررسی می کنیم که در آن یک کارخانه معمولا با یک چالش برای پیدا کردن فضای کافی برای تولید و مدیریت اقلام در انبار مواجه می گردد. برای حل این مشکل یک مدل یکپارچه برای تولید و مدیریت انبارداری ارایه شده است. ما در این مقاله یک مدل برنامه ریزی غیرخطی عدد صحیح مختلط را با هدف حداقل کردن کل هزینه های تولید، راه اندازی، رزرو انبار، نگه داری، حمل و نقل و جریمه دیرکرد برای این مشکل با در نظر گرفتن مسیله فسادپذیری کالا در نظر می گیریم که در نهایت منجر به حل مشکل این کارخانه گردید. مدل ارایه شده در این مقاله یک مدل جامع با تقاضای غیر احتمالی و موجودی پویا است و با استفاده از تابع کوب-داگلاس تاثیر قیمت بر تقاضا در نظر گرفته شده است.

Keywords:

چیدمان انبار، برنامه ریزی تولید، برنامه ریزی عدد صحیح غیر خطی، کنترل موجودی، کالای فسادپذیر

Paper COI Code

This Paper COI Code is JR_SIEPM-3-1_004. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/644016/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
واعظی، احسان و حاجی مولانا، سیدمحمد،1395،یک مدل یکپارچه برنامه ریزی تولید و کنترل موجودی برای کالاهای فسادپذیر با درنظر گرفتن تاثیر قیمت بر تقاضا،https://civilica.com/doc/644016

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Reviews

4.00
1 تعداد پژوهشگران نظر دهنده
5 0
4 1
3 0
2 0
1 0

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 30,722
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support