ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

مدلسازی ریسک پذیری مشتریان و بررسی ارتباط آن با مشخصه های عملکردی مشتریان به منظور برنامه ریزی برای تولید و فروش

Year: 1395
COI: IIEC13_082
Language: PersianView: 158
This Paper With 7 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 7 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

نرگس طاهری - دانشجوی کارشناسی رشتهی مهندسی صنایع، دانشکده فنی و مهندسی گلپایگان
علی اصغر بازدار - استادیار گروه مهندسی صنایع، دانشکده فنی و مهندسی گلپایگان

Abstract:

مبحث اطلاعات اعم از اندازه گیری و جمع آوری داده ها از دو دهه ی اخیر به عنوان یکی از مراجع قابل بررسی و تحلیل بهمنظور پیش بینی و تصمیم گیری در تمامی عرصه های علوم کاربردی، مورد استفاده پژوهشگران و صنعتگران است. به دنبال آن،رشد انفجاری داده ها، نیاز مبرم استخراج دانش را از آن موجب شده است. در تحقیق حاضر به تعریف تابعی نوین جهت ارزیابیریسک مشتریان پرداخته شده و ارتباط آن با مشخصه های عملکردی مشتریان مورد تحلیل قرار گرفته است. با توجه به افزایشرقابت میان سازمان ها برای جذب مشتری، در ادامه این تحقیق به پیش بینی روند آینده ی تولید و فروش در قالب یک مطالعهموردی پرداخته شده است. مدل پیش بینی در این تحقیق از رویکرد تحلیل رگرسیونی بهره گرفته است که به واسطه آن میتوانمقدار محصول مطلوب مشتری برای فروش و تعداد مورد نیاز از هر نوع برای تولید را پیش بینی کرد.

Keywords:

ریسک پذیری، تحلیل رگرسیونی، پیش بینی، برنامه ریزی تولید

Paper COI Code

This Paper COI Code is IIEC13_082. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/648521/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
طاهری، نرگس و بازدار، علی اصغر،1395،مدلسازی ریسک پذیری مشتریان و بررسی ارتباط آن با مشخصه های عملکردی مشتریان به منظور برنامه ریزی برای تولید و فروش،13th International Industrial Engineering Conference،Babolsar،،،https://civilica.com/doc/648521

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 376
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support