ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

افزایش اطمینان و بهبود نرخ ارسال صحیح داده در شبکه های مبتنی بر نرم افزار با استفاده از جایابی کنترلگرهای ایستا و توزیع شده

Year: 1396
COI: DCBDP03_009
Language: PersianView: 341
This Paper With 9 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 9 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

ابوالفضل شمسی - گروه کامپیوتر، واحد زنجان، دانشگاه آزاد اسلامی، زنجان، ایران
ناصر مدیری - گروه کامپیوتر، واحد زنجان، دانشگاه آزاد اسلامی، زنجان، ایران

Abstract:

سیر تکاملی دستگاهها و تجهیزات جانبی سیار، مجازی سازی سرورها، منجر به بازبینی دوباره معماری رایج شبکهها شده است. معماری بسیاری از شبکههای سنتی، سلسله مراتبی است که با استفاده از گرههایی از سوییچهای اترنت در یک ساختار درختی شکل میگیرد. این معماری زمانی که بحث ارتباطات کلاینت سرور مطرح شود، ملموستر خواهد بود اما چنین معماری ایستایی، برای ارتباطات پویا و نیازهای شرکتها درزمینه مراکز داده و رسانههای سرویس دهنده، کافی نیست. مواجهه با نیازهای کنونی بازار با استفاده از معماریهای متداول شبکه تقریبا غیرممکن است. شرکتهای فناوری اطلاعات، برای رویارویی با مسایلی نظیر رکود یا کاهش بودجه از ابزارهای مدیریتی در سطح ماشین و پردازشهای دستی بهره میگیرند. شرکتهای ارایه دهنده سرویسهای مخابراتی نیز با چالشهای تشابهی روبرو هستند، چرا که تقاضا برای دسترسی به پهنای باند شبکههای پویا رو به افزایش چشمگیری است؛ در عین حال، با افزایش هزینههای مربوط به تجهیزات مرکزی و کاهش درآمد، سود این شرکتها به خطر میافتد.ما در روش پیشنهاد ی خود سعی داریم قابلیت اطمینان 1که یکی دیگر از معیارهای مهم برای شبکههای SDN است را 2 بهبود داده و افزایش دهیم . در این تحقیق قابلیت اطمینان را در شبکههای SDN افزایش و نرخ ارسال صحیحداده به طور چشمگیری بهبود داده میشود. نوع روش تحقیق در این مقاله، تحقیق علمی میباشد. دربخش اول کار به مطالعه و تحقیق در مورد کارهای انجام شده در تحقیق مورد نظر پرداخته شد. در بخش دوم تمامی روشهای موجود را با هم مورد بررسی قرار داده و به بیان یک مسیله پرداخته و راه حلی در جهت رسیدن به اهداف تحقیق اقدام کردیم. در مرحله دوم از کار، روش ارایه شده را بهطور عملی مورد آزمایش و ارزیابی قرار میدهیم. در این مرحله روش کارتجزیه و تحلیل اطلاعات شبیه سازی و مقایسه با روشهای قبلی میباشد. در آخرین مرحله ازکاربا استفاده از خروجی های روش شبیه سازی نمودارهایی را ارایه کردیم که میزان افزایش قابلیت اطمینان را در روش پیشنهادی نشان می دهد.

Keywords:

شبکه های مبتنی بر نرم افزار , قابلیت اطمینان

Paper COI Code

This Paper COI Code is DCBDP03_009. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/649145/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
شمسی، ابوالفضل و مدیری، ناصر،1396،افزایش اطمینان و بهبود نرخ ارسال صحیح داده در شبکه های مبتنی بر نرم افزار با استفاده از جایابی کنترلگرهای ایستا و توزیع شده،3rd National Conference on Distributed Computing and Big Data Processing،Tabriz،https://civilica.com/doc/649145

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 4,937
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support