ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

مشتری مداری و عوامل تاثیر گذار بر مدیریت ارتباط با مشتری در بانکداری نوین ایران

Year: 1395
COI: EMAA08_063
Language: PersianView: 240
This Paper With 13 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 13 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

افشین احمدزاده - دکترای مدیریت استراتژیک ( دانشگاه پیام نور)، کارشناس ارشد MBA ) World Wide Science University )، شرکت دنیای نقش ماندگار

Abstract:

در جهان امروز صنعت بانکداری در اقتصاد کشورها نقش پر اهمیتی دارد و از ارکان مهم به حساب می آید و مدیریت ارتباط با مشتریان در این میان نقش مهمی را ایفا می کند. توجه ویژه به نیازها و خواسته های مشتریان و مدیریت ارتباط با آنها، به سبب تاثیر مستقیمی که بر رشد و بقای بانک در بازار رقابت می گذارد و نیز کسب منافعی که برای ایشان دارد، موجب گشته تا لزوم کسب رضایت مشتری درک و پذیرفته شود و هر بانکی گرایش به مدیریت ارتباط با مشتری داشته و کلیه توجه آن جذب و جلب رضایت مشتری باشد. مشتری علاوه بر محصول متمایز و منطبق با نیازهایش و تعلق خاطر به روابطش با عرضه کنندگان خدمات یا محصولات، خرید می کند. در واقع رمز موفقیت بانک ها داشتن روابط ماندگار با مشتری است. استفاده از برنامه های کاربردی در بانکداری نوین، به دست آوردن و حفظ بلند مدت مشتری و ارزش گذاری برای وی می باشد که مدیریت ارتباط با مشتری نامیده می شود. برای پشتیبانی از تمام فرآیندهای مشتری مدار در بانک ها، در هر اندازه و سطحی، استفاده از برنامه های کاربردی CRM توصیه می شود تا به منظور حفظ قدرت رقابتی، هر سازمانی به دنبال راهی برای توسعه، حفظ و نگهداری مجموعه ای از مشتری، محصول، اطلاعات و خدمات در حین بازاریابی و فروش خدمات، پشتیبانی و واحدهای توسعه محصول می باشد که بر CRM استوار است.

Keywords:

مدیریت ارتباط با مشتری , بانکداری نوین , مشتری مداری

Paper COI Code

This Paper COI Code is EMAA08_063. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/651398/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
احمدزاده، افشین،1395،مشتری مداری و عوامل تاثیر گذار بر مدیریت ارتباط با مشتری در بانکداری نوین ایران، 8th Concferenceof on Recent Research in Science and Technology،Kerman،https://civilica.com/doc/651398

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم
این Paper در بخشهای موضوعی زیر دسته بندی شده است:

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: پیام نور
Paper count: 56,173
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support