ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

ارزیابی قابلیت توسعه پذیری سامانه هوشمند قرایت از راه دور در بستر اینترنت اشیاء با استفاه از پروتکل LoraWAN

Year: 1396
COI: IOTCONF01_015
Language: PersianView: 461
This Paper With 8 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 8 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

میثم منسوب بصیری - استادیار دانشکده مهندسی برق، دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام شهر ری
فرانک یزدی ازناوه - دانشجوی کارشناسی ارشد، دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام شهر ری
فروغ فضلی - دانشجوی دکتری، دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام شهر ری

Abstract:

فناوری اینترنت اشیاء، با سرعت در حال گسترش و نفوذ در بخش ها و صنایع مختلف می باشد و هر روزه بر کاربردهای آن افزوده می گردد. یکی از کاربردهای مهم در سال های اخیر به ویژه در کشورهای پیشرفته اروپایی و آمریکایی، پیاده سازی سامانه های هوشمند قرایت از راه دور و ایجاد زیرساخت های پیشرفته مدیریت مصرف انرژی می باشد که در آن اطلاعات مصرف انرژی مربوط به کلیه مصرف کنندگان از طریق کنتورهای هوشمند، قرایت و برای مراکز کنترل ارسال می گردد و تمهیدات کنترلی نیز بر اساس الگوهای مدیریت مصرف انرژی از سوی مرکز کنترل به کنتورهای هوشمند اعمال می گردد. ما در این مقاله به ارایه یک معماری مبتنی بر اینترنت اشیاء برای پیاده سازی سامانه های AMI پرداخته ایم که در آن ضمن بررسی پروتکل های مختلف از پروتکل LoraWAN استفاده شده است. آنچه در این مقاله مورد توجه خاص قرار گرفته است، امکان توسعه پذیری این شبکه با استفاده از پروتکل مذکور برای معماری ارایه شده است. نتایج بدست آمده نشان می دهد که امکان توسعه پذیری در شبکه تا حد بالایی وجود دارد منوط بر آنکه تعداد جمع کننده های داده متناسب با تعداد مصرف کننده ها در شبکه افزایش یابد.

Keywords:

اینترنت اشیاء، پروتکل LoraWAN ، سامانه قرایت از راه دور AMR ، زیرساخت پیشرفته مدیریت انرژی AMI

Paper COI Code

This Paper COI Code is IOTCONF01_015. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/656408/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
منسوب بصیری، میثم و یزدی ازناوه، فرانک و فضلی، فروغ،1396،ارزیابی قابلیت توسعه پذیری سامانه هوشمند قرایت از راه دور در بستر اینترنت اشیاء با استفاه از پروتکل LoraWAN،The 1st International Conference on The Internet of Things,Applications and Infrastructur،Isfahan،https://civilica.com/doc/656408

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 3,933
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support