ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

هزینه چرخه عمر ( LCC ) رویه بتن غلتکی و مقایسه آن با رویه آسفالتی، با رویکرد کاهش هزینه نگهداشت

Year: 1396
COI: NCCP02_007
Language: PersianView: 385
This Paper With 9 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 9 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

مرتضی رعیتی دماوندی - استادیار، دانشکده عمران، دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائمشهر
پیمان پاریاد - گروه دکتری عمران مهندسی و مدیریت ساخت، واحد ساری، دانشگاه آزاد اسلامی، ساری

Abstract:

با توجه به اهمیت رویه های بتنی در کیفیت راه های کشور و با عنایت به عمر مفید رویه های بتنی که به نسبت از رویه های آسفالتی بیشتر می باشد و با در نظر گرفتن این نکته که منابع محدود نفتی رو به اتمام بوده و مراحل تبدیل نفت به فرآورده های آن از جمله قیراثرات بسیار نامطلوبی بر روی محیط زیست دارد، امروزه استفاده از رویه های بتنی در کشور مورد توجه قرار گرفته است. از سوی دیگر با توجه به سرانه تولید سیمان در کشور، نیازمند هدایت پتانسیل مازاد بازار داخل و خارج تولید سیمان به سمت مصارف دیگری در کشور هستیم که افزایش کاربردی رویه های بتنی در کشور می تواند یکی از راه حل های منطقی این امر باشد. یکی از موانع تحقق افزایش کاربردی رویه بتن غلتکی در کشور نبود اطلاعات کافی در زمینه هزینه چرخه عمر بتن غلتکی و مقایسه آن با رویه آسفالتی است که موجب سردرگمی و ابهام کارفرما برای انتخاب این نوع از رویه بتنی است. در این تحقیق تلاش گردیده است با جمع آوری اطلاعات از تحقیقات دیگر و همچنین مصاحبه رو در رو با کارشناسان و مجریان رویه های آسفالتی و بتن غلتکی، هزینه چرخه عمر LCC این دو برآورد و ارایه گردد.

Keywords:

رویه بتن غلتکی , رویه آسفالتی , هزینه چرخه عمر ( LCC )

Paper COI Code

This Paper COI Code is NCCP02_007. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/656448/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
رعیتی دماوندی، مرتضی و پاریاد، پیمان،1396،هزینه چرخه عمر ( LCC ) رویه بتن غلتکی و مقایسه آن با رویه آسفالتی، با رویکرد کاهش هزینه نگهداشت،2st National Conferecne on Concrete Pavements،Tehran،https://civilica.com/doc/656448

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 3,619
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support