ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بتن خودترمیم شونده جایگزینی مناسب برای ترمیم بتن به روشهای سنتی

Year: 1396
COI: CCIVIL02_497
Language: PersianView: 645
This Paper With 15 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 15 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

مهرداد امیری - دانشجوی کارشناسی ارشدمدیریت ساخت ،گروه عمران، واحد تهران مرکزی ، دانشگاه آزاد اسلامی،تهران،ایران
جواد مجروحی سردرود - استادیار ، گروه عمران ، دانشکده فنی و مهندسی،واحد تهران مرکزی ، دانشگاه آزاد اسلامی،تهران،ایران

Abstract:

فن آوری نانو به عنوان یک راه حل مناسب جهت دستیابی به عملکرد بالا در ساخت و سازهای آتی خواهد بود. بااستفاده از این فن آوری می توان به خلاقیت و نوآوری در صنعت ساختمان دست یافت .یکی ازاین فن آوری های نوین بتنهوشمند می باشد که در سالهای اخیر تحقیقات فراوانی در مراکز معتبر علمی دنیا در مورد آن انجام پذیرفته است که بتنخود ترمیم شونده از آن جمله است. این یک واقعیت انکارناپذیر است که سازه های بتنی مستعد ترک خوردگی می باشند.فرایندهای طبیعی سبب ایجاد ترک در بتن می شوندو ازطریق این ترکها مواد مضر وارد بتن شده و موجب خوردگیمیلگردهاو زوال بتن می شوند.جهت مقابله با این مسیله در روش سنتی از مواد ترمیم کننده بتن بخصوص انواع پلیمرهااستفاده می شود که علاوه بر سختی عملیات مربوطه برای محیط زیست نیز مضر می باشند.روش جایگزینی که دانشمندانبه آن دست پیدا کردند استفاده از باکتریها در بتن و تولید بتن خودترمیم شونده می باشدکه علاوه بر کاهش مشکلاتمربوط به تعمیر و نگهداری بتن برای محیط زیست نیز مضر نبوده و به دوام و عملکرد بتن کمک کرده و عمر مفید بتن راافزایش می دهد.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is CCIVIL02_497. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/662469/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
امیری، مهرداد و مجروحی سردرود، جواد،1396،بتن خودترمیم شونده جایگزینی مناسب برای ترمیم بتن به روشهای سنتی، 2nd International Conference of Civil Engineering, Architecture and crisis management،Tehran،https://civilica.com/doc/662469

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Reviews

5.00
1 تعداد پژوهشگران نظر دهنده
5 1
4 0
3 0
2 0
1 0
نقد پژوهشگران در مورد Paper بتن خودترمیم شونده جایگزینی مناسب برای ترمیم بتن به روشهای سنتی
هاشم امیرمستوفیان (1397/06/21): با تشکر از نویسندگان مقاله مربوطه انشاءاله که در زمینه های کسب و ارائه علوم مکتسبه به جامعه مهندسی و به تبعه آن جامعه مردم موفق باشند .

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 14,386
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support