ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

تشخیص سرطان سینه با استفاده از یادگیری عمیق

Year: 1396
COI: ITCT04_103
Language: PersianView: 1,281
This Paper With 11 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 11 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

صبا غلامی - دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار، دانشگاه آزاد اسلامی، واحد کرمانشاه، ایران
سعید فرضی - دانشکده کامپیوتر، دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی، تهران، ایران

Abstract:

با توجه به اینکه سرطان سینه یکی از بیماریهای شایع در بین زنان و مخصوصا زنان کشورهای در حال توسعه است لذا تشخیص زودهنگام و به موقع آن علاوه بر اینکه میتواند ریسک مرگ را کاهش دهد میتوان از هزینههای تحمیل شده به بیمار و جامعه نیز بکاهد. در این پژوهش کوشش شده است با استفاده از شبکههای عصبی عمیق و پیکربندی و آموزش آنها و بطور خاصشبکههای عمیق کانولوشن که یک نمونه از یادگیری سلسله مراتبی است، راهکاری برای افزایش دقت تشخیص تصاویر ماموگرافی ارایه شود. روش پیشنهادی بر روی دو مجموعه دادهMIAS و مجموعه گردآوری شده از مراکز تصویر برداری شهر کرمانشاه جداگانه اجرا گردید و با سایر روشهای کلاسبندی مورد مقایسه قرار گرفت و نتایج بدست آمده دقتی برابر 97.04 و 96 را ارایه نمود که نسبت به سایر روشها از دقت بالاتری برخوردار است

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is ITCT04_103. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/668826/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
غلامی، صبا و فرضی، سعید،1396،تشخیص سرطان سینه با استفاده از یادگیری عمیق،4th National Conference on Information Technology?Computer & Telecommunication ،Mashhad،https://civilica.com/doc/668826

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم
این Paper در بخشهای موضوعی زیر دسته بندی شده است:

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Reviews

4.00
2 تعداد پژوهشگران نظر دهنده
5 1
4 0
3 1
2 0
1 0
نقد پژوهشگران در مورد Paper تشخیص سرطان سینه با استفاده از یادگیری عمیق
زهرا مجردنیشابوری (1397/12/11): عالی

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 7,354
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support