ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

جایگاه ارزیابی عملکرد در رشد بنگاه های کوچک و متوسط

Year: 1396
Publish place:
COI: EMAC02_022
Language: PersianView: 203
This Paper With 8 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 8 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

الهه باقری - دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت دولتی ،واحد مشهد ، دانشگاه آزاد اسلامی ، مشهد ، ایران
سعید خیاط مقدم - استادیار گروه مدیریت دولتی ،واحد مشهد ، دانشگاه آزاد اسلامی ، مشهد ، ایران
مسعود طاهری لاری - استادیار گروه مدیریت دولتی ،واحد مشهد ، دانشگاه آزاد اسلامی ، مشهد ، ایران

Abstract:

در سال های اخیر شاهد توجه بسیاری از کشورهای توسعه یافته به بنگاه های کوچک و متوسط بوده ایم و مشاهده کردیم که وجود این بنگاه ها منجر به رشد اقتصادی در این کشورها شده است . این امر موجب شده است تا دیگر کشورها نیز به پتانسیل بنگاه های کوچک و متوسط جهت تحقق اهداف اقتصادی پی ببرند . اما نکته مهم ، شکست بالای این بنگاه ها درسال های اولیه تاسیس است که شاید بتوان این امر را ناشی از علم و تجربه کم مدیر-مالکان این بنگاه ها نسبت به ضعف ها و قوت های کار خود دانست وحل این مشکل فقط با ارزیابی عملکرد امکان پذیر است که منجر به شناسایی کاستی ها و یافتن برتری ها و سعی در برطرف کردن کاستی ها و ارتقا برتری ها می شود در نتیجه هدف این مقاله نشان دادن جایگاه ارزیابی عملکرد در رشد بنگاه های کوچک و متوسط بوده است.

Keywords:

ارزیابی عملکرد، بنگاه های کوچک و متوسط

Paper COI Code

This Paper COI Code is EMAC02_022. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/671358/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
باقری، الهه و خیاط مقدم، سعید و طاهری لاری، مسعود،1396،جایگاه ارزیابی عملکرد در رشد بنگاه های کوچک و متوسط،دومین کنفرانس سالانه اقتصاد،مدیریت و حسابداری،Ahvaz،،،https://civilica.com/doc/671358

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 9,292
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support