ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

فواید جسمانی، روانی و اجتماعی ورزش بر کودکان

Year: 1396
Publish place:
COI: SPES01_075
Language: PersianView: 796
This Paper With 10 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 10 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

مسعود محمدی بردبری - دانشجوی کارشناسی رشته علوم تربیتی دانشگاه فرهنگیان شهرکرد.
غفار بابا احمدی - دانشجوی کارشناسی رشته علوم تربیتی دانشگاه فرهنگیان شهرکرد.
بیژن بنی سرتنگی - دانشجوی کارشناسی رشته علوم تربیتی دانشگاه فرهنگیان شهرکرد.
وحید بابا احمدی - دانشجوی کارشناسی رشته علوم تربیتی دانشگاه فرهنگیان شهرکرد.

Abstract:

محقق در این پژوهش سعی می کند تا به بررسی و اهمیت ورزش و نقش ان در سلامت جسمانی روانی و اجتماعی فرد بپردازد بنابراین ورزش و حرکات منظم بدنی علاوه بر سلامت جسم بر سلامت روحی و روانی و اجتماعی فرد، فواید زیادی دارد. هر انسانی باید هر روز به فعالیت های منظم ورزشی براساس قدرت بدنی شان بپردازند تا قدم های صحیح به سوی آمادگی و کارآیی بدنی برداشته شود. در این مقاله مطابق با موضوعی که انتخاب شده است فواید روانی و اجتماعی و جسمانی ورزش مورد بررسی قرار گرفته و در پایان این مبحث بیان ارایه نتایج حاصل از تحقیق خود پرداخته است، بسیاری از آثار نامطلوب محیط اجتماعی، اقتصادی وضع خانوادگی، وراثت و نظایر آن با استفاده از ورزش می تواند کاهش یابد یا حتی به طور کلی از میان برود. تربیت بدنی و ورزش اگر به طور اصولی و براساس یک برنامه منظم و صحیح استفاده شود در تحقق بسیاری از نیاز های مهم دروران جوانی ، شناخت زندگی سالم اجتماعی و اصلاح یا جلوگیری از رفتار های انحرافی نقش موثری می تواند داشته باشد.

Keywords:

ورزش، شخصیت، سلامت روانی، سلامت اجتماعی، سلامت جسمانی

Paper COI Code

This Paper COI Code is SPES01_075. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/672357/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
محمدی بردبری، مسعود و بابا احمدی، غفار و بنی سرتنگی، بیژن و بابا احمدی، وحید،1396،فواید جسمانی، روانی و اجتماعی ورزش بر کودکان،اولین همایش ملی علوم اجتماعی، علوم تربیتی، روانشناسی و امنیت اجتماعی،Tehran،،،https://civilica.com/doc/672357

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 12,168
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support