ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

مساله مسیریابی چند دوره ای با پنجره زمانی چندگانه و در نظر گرفتن سطح سرویس

Year: 1396
COI: ISOBM01_143
Language: PersianView: 238
This Paper With 9 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 9 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

علی دیوسالار - استادیار گروه مهندسی صنایع، دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل
حسین جندقی - دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل

Abstract:

به منظور برنامه ریزی یک سفر، توریست اطلاعات را از منابع مختلفی جمع آوری می نماید . سپس، انتخاب و درجه بندی مکان ها برای بازدید و تلاش برای انتخاب یک تور روزانه در میان آن ها با توجه به علایق شخصی توریست انجام می شود. در این برنامه ریزی می توانبازدید از تعدادی از نقاط دیدنی را الزامی در نظر گرفت. هدف، ایجاد یک تور به طوری است که تمام نقاط الزامی را شامل شود و امتیاز کل جمع آوری شده از نقاط اختیاری بازدید روزانه را، با در نظر گرفتن دسترسی های روزانه متفاوت و ساعات باز بودن، محدودیت ها بر روی طولمسیر، بودجه و دیگر محدودیت ها، حداکثر نماید. در این تحقیق، در عین حال برای بعضی از نقاط دیدنی سطح سرویس دهی چندگانه در نظر گرفته شده است. به این معنی که سطح سرویس دهی برای نقاط بازدید مختلف، یکسان نمی باشد و ممکن است نقطه بازدید خاصی دارایسطح ارایه خدمات مختلفی با توجه به مشتری مراجعه کننده داشته باشد. مساله برنامه ریزی سفر شخصی توریست با درنظر گرفتن سطوح سرویس چندگانه، به صورت یک مساله برنامه ریزی خطی عدد صحیح مدل شده و در نرمافزار CPLEX ، پیاده سازی شده است. همچنین بااستفاده از دادههای موجود در ادبیات تحقیق، نمونه مسالههای عددی مختلفی ساخته و حل شده است. نتایج نشان میدهد که CPLEX به عنوان یکی از توانمندترین نرم افزارهای تجاری تنها قادر به حل نمونه های با اندازه کوچک این مساله در زمان حداکثر یک ساعت با استفاده از یک کامپیوتر شخصی میباشد

Keywords:

مساله مسیریابی، چند دوره ای، پنجره زمانی، مدلسازی، برنامه ریزی عدد صحیح

Paper COI Code

This Paper COI Code is ISOBM01_143. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/674577/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
دیوسالار، علی و جندقی، حسین،1396،مساله مسیریابی چند دوره ای با پنجره زمانی چندگانه و در نظر گرفتن سطح سرویس،First International Conference on Systems Optimization and Business Management،Babol،،،https://civilica.com/doc/674577

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 5,841
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support