ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بررسی تاثیر مشتری مداری بر عملکرد فروش ( مطالعه موردی: کارکنان فروش تجاری شرکت مخابرات ایران در استان تهران )

Year: 1396
Publish place:
COI: MNGTEC02_017
Language: PersianView: 333
This Paper With 14 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 14 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

احسان عابدی - استادیار گروه مدیریت بازرگانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال، تهران
منا زواره - کارشناسی ارشد،تهران

Abstract:

امروزه شرکت ها با چالش قابل توجهی در ارتباط با محیط کسب و کار رو به رو هستند که از مهمترین این چالش های می توان به تغییرات مداوم تقاضای مشتریان، افزایش رقابت و ... اشاره نمود. حال شرکت ها باید بدنبال راهکارهای باشند تا بتوانند عملکرد خود را بهبود دهند. در جهان کنونی که امکان تولید انبوه کالا و خدمات، زمینه افزایش عرضه نسبت به تقاضا را فراهم کرده است، برای تولیدکنندگان راهی جز جلب رضایت مشتری باقی نمانده است و دیگر نمی توان حیطه بازار و عرضه را با ابزارهای محدود تعریف کرد. تجربه نشان داده است سازمان هایی که از منظر سنتی به مفاهیم مشتری، کالا، بازار، فروش، خرید، رقابت، تبلیغات، کیفیت و ... نگاه کرده و می کنند، علاوه بر توفیق نداشتن، سرمایه های خود را هم از دست خواهند داد و از صحنه بازار حذف خواهند شد. با ظهور اقتصاد رقابتی، مفاهیمی مانند مشتری مداری و کسب رضایت مشتری پایه و اساس کسب و کار تلقی شده است. امروزه مدیران شرکت مخابرات ایران دریافته اند که توجه به مشتری مداری، قانون اول کسب و کار تلقی شده و جریمه سرپیچی کنندگان از این قاعده حذف بی رحمانه از صحنه بازار است. در این راستا در این تحقیق بدنبال بررسی تاثیر مشتری مداری و فروش مبتنی بر ارزش بر عملکرد فروش (مطالعه موردی: کارکنان فروش تجاری شرکت مخابرات ایران در استان تهران) هستیم. این تحقیق از لحاظ هدف هم بنیادی و هم کاربردی است، و از لحاظ ماهیت توصیفی تحلیلی می باشد. روش جمع آوری اطلاعات کتابخانه ای و میدانی است. جامعه آماری این تحقیق، کلیه کارکنان فروش تجاری شرکت مخابرات ایران در استان تهران می باشد. در این تحقیق، مدل معرفی شده با استفاده از نمونه ای 151 تایی و روش های از حداقل مربعات جزیی ( PLS ) مورد بررسی قرار گرفته است. یافته ها بیانگر تاثیر مثبت و معنادار مشتری مداری نیروی فروش و فروش مبتنی بر ارزش بر عملکرد فروش کارکنان می باشد. همچنین نتایج نشان می دهد که مشتری مداری بر فروش مبتنی بر ارزش نیز تاثیر مثبت دارد. این پژوهش برای مدیران این حقیقت را روشن می سازد که آنها با سرمایه گذاری بر روی متغیرهای مشتری مداری نیروی فروش و فروش مبتنی بر ارزش نه تنها ضرر نمی کنند بلکه به یک مزیت رقابتی نیز دست می یابند.

Keywords:

عملکرد فروش کارکنان , فروش مبتنی بر ارزش , مشتری مداری نیروی فروش

Paper COI Code

This Paper COI Code is MNGTEC02_017. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/676762/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
عابدی، احسان و زواره، منا،1396،بررسی تاثیر مشتری مداری بر عملکرد فروش ( مطالعه موردی: کارکنان فروش تجاری شرکت مخابرات ایران در استان تهران )،دومین کنفرانس بین المللی تکنیک های مدیریت و حسابداری،Tehran،https://civilica.com/doc/676762

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 7,128
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support