ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

نقد و بررسی تفاوت شرایط عمومی پیمان ایران با شرایط قراردادهای بین المللی

Year: 1391
COI: JR_SJCE-28-2_012
Language: PersianView: 280
This Paper With 8 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 8 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

شهریار محمدکریمی - کارشناسی ارشد دانشکده ی مهندسی عمران، دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات
سیدمجتبی حسینعلی پور - استادیار دانشکده ی معماری و شهرسازی، دانشگاه شهید بهشتی
نادر عربشاهی - دکتری دانشکده مهندسی دریایی و مکانیک، دانشگاه ژنوا

Abstract:

دعاوی تاخیرات بخش غیر قابل اجتنابی از فرایند ساخت محسوب میش وند. کارفرمایان در پی بهره برداری به موقع از پروژه های ساخت هستند تا انتفاع شان از سرمایه گذاری انجام شده به تعویق نیافتد، از طرفی پیمانکاران نیز پیشنهاد قیمت خود را با فرض تکمیل کارها در دوره ی معینی از زمان ارایه می کنند و اگر این دوره ی زمان طولانی تر شود، هزینه های آن ها نیز افزایش می یابد اما با توجه به ماهیت پروژه های ساخت و مواجهه با رویدادها و شرایط غیر قابل پیش بینی و یا قصور عوامل ساخت، پروژه ها با تاخیرات روبه رو می شوند، لذا با توجه به اهمیت زمان و هزینه برای هریک از طرفین، طرح ادعاهای مالی برای جبران خسارت ها قابل انتظار است هدف کلی این نوشتار، بحث و مقایسه ی مفاد جبران خسارت ناشی از تاخیرات در شرایط عمومی پیمان و شرایط قراردادهای بین المللی ICE,JCT و فیدیک است. این نوشتار به طور خاص به کاستی های شرایط عمومی پیمان از دیدگاه جبران خسارات ناشی از تاخیرات می پردازد.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is JR_SJCE-28-2_012. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/684745/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
محمدکریمی، شهریار و حسینعلی پور، سیدمجتبی و عربشاهی، نادر،1391،نقد و بررسی تفاوت شرایط عمومی پیمان ایران با شرایط قراردادهای بین المللی،https://civilica.com/doc/684745

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 32,764
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support