ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

شناسایی خسارت سازه یی در قاب های برشی براساس پردازش سیگنال با استفاده از تبدیل S تعمیم یافته با پنجره ی مختلط

Year: 1395
COI: JR_SJCE-32-2_002
Language: PersianView: 203
This Paper With 10 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 10 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

غلامرضا قدرتی امیری - استاد دانشکده ی مهندسی عمران، دانشگاه علم و صنعت ایران
مصطفی اخوات - کارشناسی ارشد دانشکده ی مهندسی عمران، دانشگاه علم و صنعت ایران
حامد امینی تهرانی - کارشناسی ارشد دانشکده ی مهندسی عمران، دانشگاه علم و صنعت ایران

Abstract:

دراین نوشتار روشی موثر برای شناسایی خرابی در قاب های برشی براساس پردازش سیگنال با استفاده از تبدیل S با پنجره ی مختلط و مدولاسیون فاز S(CW) معرفی شده است. تبدیل S برای غلبه کردن بر محدودیت های ذاتی تبدیل موجک در دمایش زمان بسامد سیگنال در چند سال گذشته توسعه داده شده است نوع تعمیم یافته ی این تبدیل، تبدیل S با پنجره ی مختلفط و مدولاسیون فاز S(CW) است، که قابلیت بالایی در موضعی سازی اشکال موجی در حوزه ی زمان بسامد بر روی سیگنال دارد در این نوشتار تبدیل S(CW) به دلیل عملکرد مطلوب آن در تشخیص محل و تخمین مقدار خسارت مورد استفاده قرار گرفته است. عملکرد تبدیل S(CW) در روش معرفی شده با استفاده از دو مثال عددی و مقایسه ی نتایج آن با نتایج به دست آمده از روش تبدیل موجک بررسی شده است مقایسه بین محل و مقدار خسارت به دست آمده از روش معرفی شده و روش تبدیل موجک د رمدل شبیه سازی شده، بیانگر این مطلب است که روش نسبت به محل و مقدار خسارت حساس است و علاوه بر تشخیص محل آسیب در سازه، تخمین بسیار خوبی از مقدار خرابی در سازه در دو حالت وجود و عدم وجود نویز در سیگنال های ثبت شده را به دست می دهد.

Keywords:

شناسایی خسارت , تبدیل S تعمیم یافته با پنجره ی مختلط , تبدیل موجک , پردازش سیگنال , قاب های برشی

Paper COI Code

This Paper COI Code is JR_SJCE-32-2_002. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/685049/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
قدرتی امیری، غلامرضا و اخوات، مصطفی و امینی تهرانی، حامد،1395،شناسایی خسارت سازه یی در قاب های برشی براساس پردازش سیگنال با استفاده از تبدیل S تعمیم یافته با پنجره ی مختلط،https://civilica.com/doc/685049

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 22,327
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support