ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

تقویت دیوار برشی فولادی پس از ایجاد گشودگی

Year: 1395
COI: JR_SJCE-32-2_026
Language: PersianView: 185
This Paper With 8 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 8 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

ابوالفضل عربزاده - دانشیار دانشکده ی مهندسی عمران و محیط زیست، دانشگاه تربیت مدرس
مهرداد شفیعی علوجه - کارشناسی ارشد دانشکده ی مهندسی عمران و محیط زیست، دانشگاه تربیت مدرس

Abstract:

از جمله مزایای دیوار برشی فولادی، در کنار سرعت و هزینه ی ساخت مناسب و همچنین موارد سختی اولیه، مقاومت و شکل پذیری بالای آن، امکان تعبیه ی گشودگی در هر محل دلخواه از پانل فولادی است در این پژوهش ابتدا دیوارهایی با ضخامت ورق، نسبت ابعاد پانل و درصد گ شودگی متفاوت در نرم افزار المان محدود آباکوس مدل سازی و روابطی که در گذشته برای تخمین میزان کاهش سختی و مقاومت ناشی از گشودگی پیشنهاد شده بود، اصلاح شده است. همچنین مشخصات لازم برای المان های تقویتی به گونه یی تعیین شده است که رفتار دیوار و بدون گشودگی تحت بارگذاری مونوتونیک یکسان و روابطی نیز برای این منظور پیشنهاد شده است نتایج حاکی از آن است که در صورت تقویت دیوار با روش پیشنهادی، رفتار دیوار و تنش وارده از ورق به قاب در دو حالت یکسان می شود و می توان از وجود گشودگی صرف نظر و دیوار را به روش های مرسوم مانند روش نواری مدل سازی کرد.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is JR_SJCE-32-2_026. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/685073/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
عربزاده، ابوالفضل و شفیعی علوجه، مهرداد،1395،تقویت دیوار برشی فولادی پس از ایجاد گشودگی،https://civilica.com/doc/685073

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 30,855
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support