ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

اقدامات و الزامات اجرایی مدیریت سبز با توجه به حفاظت از محیط زیست دردانشگاه تربیت مدرس

Year: 1396
Publish place:
COI: ESUD03_210
Language: PersianView: 305
This Paper With 10 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 10 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

مژده حدادی - کار شناسی ارشد بیوشیمی و نما ینده کانون سبز دانشگاه تربیت مدرس
محمدحسن نصرتی - مدیر روا بط عمومی دانشگاه تربیت مدرس

Abstract:

مدیریت سبز فرآیند گسترده سازمانی استفاده از نوآوری برای دستیابی به پایداری، کاهش ضایعات، مسیولیت اجتماعی و مزیت رقابتی از طریق یادگیری و توسعه مستمر و با رویکرد اهداف زیستمحیطی و استراتژیک است که بهطور کامل با اهداف و استراتژیهای سازمان یکپارچه شده است . سازگاری با محیطزیست و مسیولیت اجتماعی سازمان با اهداف رشد اقتصادی و کیفیت محیطی همیشه در تعارض هستند بنابراین در طول دهههای اخیر شماری از سازمانها با یک استراتژی جدید با نام مدیریت سبز برای یکپارچه سازی محیط در استراتژی کسب و کار و بهبود همزمان محیط و عملکرد کسب و کار پیشقدم شدهاند که هدف اصلی آن نگهداری منابع و بهبود کیفیت محیط فیزیکی و فرآیندها است. مدیریت سبز به انجام اقدامات جامع در سرتاسر فرآیند کسب و کار اشاره دارد و مفهوم جدیدی است که با آرمانهای حفاظت از محیطزیست با اهداف دانشگاه، طراحی محصول، توسعه محصول، بازاریابی، مالی و متغیرهای دیگر در مدیریت کسب و کار ارایه می شود.

Keywords:

انرژی خورشیدی، کارگاه های آموزشی، اصلاح الگوی مصرف، رویکرد سبز، مدیریت سبز

Paper COI Code

This Paper COI Code is ESUD03_210. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/688554/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
حدادی، مژده و نصرتی، محمدحسن،1396،اقدامات و الزامات اجرایی مدیریت سبز با توجه به حفاظت از محیط زیست دردانشگاه تربیت مدرس،سومین کنگره بین المللی علوم زمین و توسعه شهری و اولین کنفرانس هنر،معماری و مدیریت شهری،Tehran،https://civilica.com/doc/688554

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 29,176
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support