ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

جایگاه بنگاه های کوچک و متوسط در رشد اقتصادی کشورها

Year: 1396
COI: ARSE01_229
Language: PersianView: 193
This Paper With 11 Page And PDF Format Ready To Download
محتوای کامل این Paper با فرمت WORD هم قابل دریافت می باشد.

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 11 صفحه است به صورت فایل PDF و یا WORD در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

الهه باقری - دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت دولتی ، گروه مدیریت ،دانشکده مدیریت، دانشگاه آزاد اسلامی، مشهد، ایران
سعید خیاط مقدم - استادیار گروه مدیریت دولتی ،دکتری مدیریت صنعتی ،گروه مدیریت ،دانشکده مدیریت ، دانشگاه آزاد اسلامی، مشهد ، ایران
مسعود طاهری لاری - استادیار گروه مدیریت دولتی ،دکتری مدیریت دولتی ،گروه مدیریت ،دانشکده مدیریت ،دانشگاه آزاد اسلامی، مشهد، ایران

Abstract:

آن چه در دنیای امروز در کشورهای توسعه یافته شاهد هستیم تنزل جایگاه کسب و کارها و سازمان های غول پیکرو اهمیت یافتن بنگاه های کوچک و متوسط می باشد ، چرا که در دنیای پر از تغییر و تحول امروزی، همراه شدنبا تغییرات و پاسخگویی به نیاز های روز ، نیازمند انعطاف زیاد و سرعت عمل می باشد که طبیعتا این امر در ابر سازمان های با توجه به ماهیت بزرگ بودن آن به کندی و به سختی قابل انجام می باشد و این در حالی است که بنگاه های کوچک و متوسط علاوه بر منعطف بودن با نوآوری توانایی پاسخگویی به تغییرات را داشته اند و به تبعاین توانایی، بنیان و اساس اقتصاد کشور را در دست گرفته اند که این امر در بسیاری از کشورهای توسعه یافته بهوضوح دیده می شود از این رو هدف ما در این مقاله نشان دادن جایگاه بنگاه های کوچک و متوسط در کشورهایتوسعه یافته و اهمیت این بنگاه ها در رشد اقتصادی این کشورها می باشد.

Keywords:

بنگاه های کوچک و متوسط، رشد اقتصادی، اشتغالزایی، نوآوری و خلاقیت

Paper COI Code

This Paper COI Code is ARSE01_229. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/692207/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
باقری، الهه و خیاط مقدم، سعید و طاهری لاری، مسعود،1396،جایگاه بنگاه های کوچک و متوسط در رشد اقتصادی کشورها،1st National Conference on Applied Researches in science and engineering ،Mashhad،،،https://civilica.com/doc/692207

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 9,297
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support