ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

موانع بکارگیری کارآمد فناوری اطلاعات در راستای پاسخگویی به ذینفعان در ادارات دولتی

Year: 1396
Publish place:
COI: ACONF03_668
Language: PersianView: 422
This Paper With 16 Page And PDF Format Ready To Download
محتوای کامل این Paper با فرمت WORD هم قابل دریافت می باشد.

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 16 صفحه است به صورت فایل PDF و یا WORD در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

فرزانه کاکاوند - کارشناسی ارشد، گروه مدیریت دولتی، دانشکده مدیریت، واحد قزوین، دانشگاه آزاد اسلامی، قزوین، ایران
اصغر صرافی زاده - استادیار و عضو هیات علمی گروه مدیریت، واحد تهران مرکزی، دانشگاه آزاد اسلامی، تهران، ایران

Abstract:

استفاده از فناوری اطلاعات در جهت ارایه خدمات و بهبود پاسخگویی به مطالبات شهروندان طی چند سال اخیر در اغلب کشورها مورد توجه بخش دولتی قرارگرفته است. همچنین به منظور شفافیت در اطلاعات وارایه خدمات بهینه توام با سرعت، دقت و کیفیت به شهروندان، سازمان های دولتی را بر آن داشته تا بسترهای لازم را جهت بکارگیری فناوری اطلاعات فراهم آورند. این مقاله بر گرفته از پژوهشی است که با هدف شناخت موانع بکارگیری کارآمد فناوری اطلاعات درادارات دولتی صورت گرفته است .نوع تحقیق کاربردی وروش مطالعه توصیفی –پیمایشی است .جهت گردآوری اطلاعات از پرسشنامه محقق ساخته استفاده شده است . نمونه آماری پژوهش از بین کارمندان سازمان ثبت اسناد و املاک استان قزوین با استفاده از فرمول کوکران 171 نفر تعیین گردید. برای سنجش نرمال بودن متغیرها از روش کالموگروف- اسمیرنف و نیز از آزمون دو جمله ای با مقدار مشخصه 3 جهت سنجش فرضیات تحقیق استفاده شده است و با استفاده از آزمون فریدمن همبستگی بین متغیرها و همچنین رتبه بندی متغیرها و شاخص های موثر آنها بدست آمد. براساس مدل استفاده شده در این تحقیق موانع بکارگیری فناوری اطلاعات به چهار متغیر موانع فنی، سازمانی، اجتماعی و قانونی دسته بندی شده اند که از بین چهارمانع فوق موانع فنی بیشترین مانع و موانع اجتماعی به عنوان کمترین مانع در بکارگیری کارآمد فناوری اطلاعات در سازمان ثبت اسناد و املاک استان قزوین شناخته شدند.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is ACONF03_668. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/694182/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
کاکاوند، فرزانه و صرافی زاده، اصغر،1396،موانع بکارگیری کارآمد فناوری اطلاعات در راستای پاسخگویی به ذینفعان در ادارات دولتی،سومین کنفرانس بین المللی مدیریت،حسابداری و اقتصاد دانش بنیان با تاکید بر اقتصاد مقاومتی،Tehran،https://civilica.com/doc/694182

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 10,282
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support