ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بررسی سطح بلوغ تجارت الکترونیک در شرکت های کوچک و متوسط استان تهران

Year: 1396
COI: JR_ARTE-1-4_003
Language: PersianView: 147
This Paper With 29 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 29 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

مهدی معمارپور - دانشجوی دکتری مهندسی صنایع، دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات تهران، ایران
احسان واعظی - دانشجوی دکتری مهندسی صنایع، دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات تهران، ایران
عشرت آقایی هجین - کارشناسی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات، تهران، ایران
علی رجب زاده - دانشیار مدیریت دانشگاه تربیت مدرس، تهران، ایران

Abstract:

تجارت الکترونیک به عنوان یکی از مهمترین جنبه های نوآوری در انجام فرآیندهای کسب و کار، توسط سازمان هاو شرکتهای زیادی در سطح جهان به کار گرفته شده است. شرکتهای کوچک و متوسط نیز به عنوان بخشعمده اقتصادی هر کشوری، نقش اساسی در بهبود و ارتقاء شاخص های اقتصادی دارند و به همین دلیل اتخاذ روشها و ابزارهای نوآورانه و نوین انجام فرآیندها و امور کسب و کار مانند تجارت الکترونیک، نقش مهمی در موفقیتاین گونه سازمانها خواهد داشت. مساله اصلی در این تحقیق، بررسی سطح بلوغ تجارت الکترونیک درشرکتهایکوچک و متوسط می باشد. با توجه به اینکه مدت زمان زیادی نیست که اینترنت وارد کسب و کار صنایع کوچکایرانی شده است و هر یک از این صنایع در مراحل مختلف توسعه تجارت الکترونیک به سر میبرند، بنابراین هدفاز این تحقیق این است که بلوغ تجارت الکترونیک در هریک از این شرکت ها بررسی شود و در نتیجه عواملی کهباعث ارتقاء سطح تجارت الکترونیک می شوند پیشنهاد گردد.

Keywords:

بلوغ، تجارت الکترونیک، شرکت های کوچک و متوسط، استان تهران

Paper COI Code

This Paper COI Code is JR_ARTE-1-4_003. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/703770/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
معمارپور، مهدی و واعظی، احسان و آقایی هجین، عشرت و رجب زاده، علی،1396،بررسی سطح بلوغ تجارت الکترونیک در شرکت های کوچک و متوسط استان تهران،،،،،https://civilica.com/doc/703770

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 30,723
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support