ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

لزوم ایجاد دفتر مدیریت استراتژیک پروژه در سطح سازمان ها و پروژه ها

Year: 1396
COI: IACUT03_141
Language: PersianView: 258
This Paper With 11 Page And PDF Format Ready To Download
محتوای کامل این Paper با فرمت WORD هم قابل دریافت می باشد.

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 11 صفحه است به صورت فایل PDF و یا WORD در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

محسن جعفری نژاد - کارشناسی ارشد مدیریت استراتژیک،گروه سپاسد، رییس کارگاه پروژه سد مخزنی دالکی(استان بوشهر)

Abstract:

امروزه مدیریت استراتژیک به عنوان یکی از بحث های اصلی در کسب موفقیت برای سازمان ها می باشد و به نوعی فرآیندهای آن برای کلیه سازمان ها و صنایع تعریف شده و ملموس است. با توجه به افزایش روند انجام پروژه های صنعت ساخت در کشور من جمله: پروژه های سدسازی، شبکه های آبیاری و زهکشی، متروها ، تونل های راه و ... و لزوم بهره برداری به موقع و بهینه از این پروژه ها، آشنایی سازمان ها با نحوه تدوین و پیاده سازی استراتژی ضروری می باشد. متاسفانه مشکلی که وجود دارد این است که در کشور ما ادبیات مدیریت استراتژیک رواج پیداکرده است ولی در فاز اجرای استراتژی همانند اکثر سازمان ها در سطح دنیا اقدام مناسبی اتخاذ نشده و بیشتر حالت کتابچه های تشریفاتی را دارد. این امر ضرورت وجود متولی خاص در سازمان ها و نهادها را برای ترجمه استراتژی ها در سطح سازمان و پیگیری اجرای آن در تمامی سطوح سازمانی را آشکارتر می سازد. با توجه به اینکه امروزه اکثر سازمان ها برای دستیابی به موفقیت خصوصا در صنعت احداث سعی می کنند با اخذ پروژه های متفاوت نسبت به حضور در فضای رقابتی کنونی اقدام نموده و رشد و سودآوری خود را در انجام موفق پروژه ها می بینند لذا سعی می کنند با ایجاد دفتری به نام دفتر مدیریت پروژه فعالیت های پروژه را صحیح مدیریت کنند .به نظر می رسد تنها ایجاد دفتر مدیریت پروژه در پروژه ها کافی نبوده و لزوم وجود نگاه استراتژیک در این دفتر ضروری می باشد لذا در این مقاله سعی شده است به ابعاد وجود دفتر مدیریت استراتژیک پروژه در سطح سازمان ها (نهادها، پروژه ها و غیره) و ضرورت حضور مدیرمسیول استراتژی پروژه پرداخته شود.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is IACUT03_141. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/711705/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
جعفری نژاد، محسن،1396،لزوم ایجاد دفتر مدیریت استراتژیک پروژه در سطح سازمان ها و پروژه ها، International conference on architecture,civil and urban development at the beginning of the third millennium،Tehran،https://civilica.com/doc/711705

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support