ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

روش تعیین مجموعه انتخاب در توزیع سفرهای خرید در شهرهای بزرگ

Year: 1395
COI: TTC16_349
Language: PersianView: 191
This Paper With 9 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 9 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

مینا پورنقی - دانشجوی کارشناسی ارشد ، دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی ، واحد علوم و تحقیقات تهران
شهریار افندی زاده زرگری - دانشیار دانشگاه علم و صنعت ایران ، دانشکده مهندسی عمران ، دانشگاه علم وصنعت ایران

Abstract:

در این مقاله به بررسی اثر عوامل اجتماعی بر توزیع سفرهای خرید پرداخته میشود و هسته اصلی تمرکز آن، تاثیر شبکههای اجتماعی بر سفرهای خرید است. در این مقاله با استفاده از اطلاعات پرسشگری ساکنین شهر تهران به روش فعالیت-مبنای ناهمفزون یک تحلیل آماری برای سفرهای خرید ارایه شده است که در آن مجموعه انتخاب هر فرد در نظر گرفته شده است. مراکز خرید میلاد نور، گلستان، قایم و تندیس واقع در شهر تهران، به عنوان مورد مطالعاتی انتخابی در این مقاله می باشند. در بین متغیرها، متغیر خواندن تبلیغات اینترنتی، بیشترین اثر را در عامل اینترنت و فرد متاهل در عامل تاثیر پذیری از خانواده و ارتباط با همکاران بیشترین تاثیر را در بین متغیرهای موثر بر عامل دوستان داشتهاند که ارتباط معکوسی بین خرید با همراهی خانواده و ارتباط با همکاران مشاهده گردید که وجود این روابط به بهبود کلی مدل کمک خواهد کرد و مشخص شد عادات فردی کمترین تاثیر را بر روی انتخاب محل خرید داشته است. خروجی این تحقیق ارایه یک مدل جهت دستیابی به اثر شبکههای اجتماعی بر سفرهای خرید میباشد. تجزیه و تحلیل دادهها با استفاده از روشهای آماری و مدلسازی با استفاده از نرم افزار SPSS صورت گرفت.

Keywords:

سفر خرید، شبکه های اجتماعی، پرسش نامه، روش فعالیت-مبنا، .SPSS

Paper COI Code

This Paper COI Code is TTC16_349. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/717764/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
پورنقی، مینا و افندی زاده زرگری، شهریار،1395،روش تعیین مجموعه انتخاب در توزیع سفرهای خرید در شهرهای بزرگ،The 16th International Conference on Traffic and Transportation Engineering،Tehran،https://civilica.com/doc/717764

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 30,754
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support