ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

توسعه خلاقیت و نوآوری د رآموزش عالی؛ موانع و راهکارها

Year: 1388
COI: ICIC02_074
Language: PersianView: 1,688
This Paper With 15 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 15 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

لیلا صفایی فخری - دانشجوی دکتری مدیریت آموزشی، عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ش
مهناز جلال وندی - دانشجوی دکتری مدیریت آموزشی، عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ا

Abstract:

رشد بی وقفه دانش و تکنولوژی در جهان فرامدرن کنونی و گستردگی دامنه آن، کشورهای در حال توسعه را ملزم به سرمایه گذاری بلندمدت در تربیت و پرورش افرادی خلاق و نوآوری نموده است تا بنیادهای علمی جامعه را قوام بخشند و به ارتقای علمی و تکنولوژیک کشور همت گذارند بنابراین دانشگاهها به عنوان نیروی فکری و مرکز تحول جامعه به منظور پاسخگویی به این تغییرات همگام با افزایش رقابتهای جهانی باید به فراهم نمودن بستر مناسب درجهت ارتقا خلاقیت و نوآوری در نظام آموزشی بپردازند در این مقاله سعی شده است تا ضمن مروری بر دیدگاه های خلاقیت و نوآوری به بررسی موانع و راهکارهای ارتقا خلاقیت و نوآوری در نظام آموزشی عالی پرداخته شود و با نتایج یافته های پژوهشی با عنوان «نظرسنجی مدیران آموزشی در باره موانع و راههای ارتقای خلاقیت و نوآوری در دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی اراک» همراه گردد. در این مطالعه دیدگاه مدیران آموزشی دانشکده های علوم پزشکی و علوم پایه با استفاده از پرسشنامه ای نیمه ساختمند در 4 بخش موانع فردی دانشجویان، موانع مربوط به استادان، موانع مدیریتی و موانع مربوط به برنامه درسی و محتوای دروس دانشگاهی مورد بررسی قرار گرفته و همچنین راهکارهای ارتقای خلاقیت از نظر شرکت کنندگان بیان شده است.

Keywords:

خلاقیت ، نوآوری، موانع، راهکارها و آموزش عالی

Paper COI Code

This Paper COI Code is ICIC02_074. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/72477/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
صفایی فخری، لیلا و جلال وندی، مهناز،1388،توسعه خلاقیت و نوآوری د رآموزش عالی؛ موانع و راهکارها،2nd Iranian Conference on Innovation Management،Tehran،https://civilica.com/doc/72477

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

کدام مقالات به این منبع استناد نموده اند


بر اساس سیستم تحلیلی استنادات مقالات، تاکنون برای نگارش 1 Paper استفاده شده است.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support