ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بهینه سازی گندزدایی آب خاکستری به روش ازناسیون جهت مصارف آبیاری و غیرآشامیدنی

Year: 1396
Publish place:
COI: ICCECONF01_028
Language: PersianView: 269
This Paper With 9 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 9 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

مرتضی نقش جواهری - دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی عمران – مهندسی محیط زیست، دانشگاه شهید چمران اهواز
پروانه تیشه زن - استادیار دانشکده علوم آب، گروه مهندسی محیط زیست، دانشگاه شهید چمران اهواز
هادی معاضد - استاد دانشکده علوم آب، گروه مهندسی محیط زیست، دانشگاه شهید چمران اهواز

Abstract:

مواد و مصالح بازیافتی گستره وسیعی از زباله های شهری و صنعتی و یا مصالح حاصل از تخریب ساختمان های فرسوده را شامل می شوند. با توجه به اینکه نرخ بازیافت زباله در شهر تهران کاهش نیافته است و اکثریت کارهای انجام شده به ارایه راهکارها و مصالح نوین در جهت بازیافت به طور خاص در شهر تهران نپرداخته اند. در این تحقیق به صورت جامع به نقش مدیریت صحیح نخاله های ساختمانی و کاهش هزینه، زمان، انرژی در بخش بازیافت پرداخته شده است. در گام اول تحقیق به بررسی دلایل ایجاد نخاله های ساختمانی و تاثیر مدیریت پسماندها پرداخته شده در ادامه معیارهای شناسایی شده در مدیریت پسماندها و انتخاب روش مناسب برای کاهش حجم ضایعات بیان شد و در انتها به مقایسه روش های دفع نخاله های ساختمانی و رتبه بندی آنها پرداخته شد. خلاصه نتایج حاکی ازاین است که تمامی سوال های پرسش نامه میانگین بالای سه را کسب نمودند و همگی جز عوامل موثر مدیریت در تولید ضایعات ساختمانی شناسایی شده اند و همگی میانگینی بالاتر از میزان 3.5 را کسب نموده اند.از میان معیارهای اصلی معیار هزینه بیشترین وزن را به خود اختصاص داده است بنابراین رتبه اول را به خود اختصاص داده است. معیارهای زمان (سرعت) رتبه اول و توجه به مفاهیم توسعه پایدار و محیط زیست نیز رتبه های دوم و سوم را به خود اختصاص داده است. گزینه ی بازیافت با روشبازمصرف بیشترین وزن را به خود اختصاص داده است بنابراین رتبه اول را کسب کرده است. گزینه های بازیافت به روش تفکیک در مبدا وبازیافت به روش های سیاست های بازگرداننده نیز رتبه های دوم و سوم را به خود اختصاص داده است.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is ICCECONF01_028. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/726954/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
نقش جواهری، مرتضی و تیشه زن، پروانه و معاضد، هادی،1396،بهینه سازی گندزدایی آب خاکستری به روش ازناسیون جهت مصارف آبیاری و غیرآشامیدنی،اولین کنفرانس بین المللی پیشرفت های نوین در مهندسی عمران،Amol،https://civilica.com/doc/726954

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 16,323
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support