ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بازاریابی حسی؛ مروری بر تعاریف، ابعاد و کاربردها

Year: 1396
COI: MPPE01_057
Language: PersianView: 276
This Paper With 13 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 13 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

Abstract:

امروزه بازاریابی در موقعیت جدیدی قرار گرفته است و بررسی موضوعات و مفاهیم علمی جدید در بازاریابی نوین اهمیت به سزایی پیدا کرده است وتجربه ی ایجاد شده برای مشتریان در طی فرایند خرید و مصرف کالاست که تعیین کننده است. بنابراین ما شاهد نقش مهمی که حواس پنج گانه در جهان بازاریابی بازی می کنند هستیم که این حواس تجربیاتی را که بر تصمیم خرید و وفاداری مشتری اثرگذار است را می سازند. در این مقاله سعی می گردد با مروری بر بازاریابی حسی، تعاریف و کاربردهای آن و چگونگی بکارگیری احساس در بازاریابی حسی و بررسی آخرین یافته های علمی در این زمینه نگاهی دقیق تر به این موضوع گردد. بدین منظور این تحقیق از طریق جمع آوری دادههای ثانویه از کتب و مقالات علمی مرتبط با موضوع تحقیق و مقایسه و بررسی دقیق آنها صورت پذیرفته است. در این راستا ابتدا سعی گردیده ضمن شناخت بازاریابی حسی و کاربرد حواس چندگانه در بازاریابی حسی، آخرین یافته های علمی در این زمینه بررسی شود و در نهایت نیز پیشنهادهای کاربردی و علمی با توجه به موضوع مقاله ارایه گردیده است.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is MPPE01_057. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/727901/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
فرهادی، شیما و الحسینی، سیدعرفان و اسلامبولچی، علیرضا،1396،بازاریابی حسی؛ مروری بر تعاریف، ابعاد و کاربردها، First International Conference on Management Patterns in the Progress Era ،Tehran،https://civilica.com/doc/727901

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support