ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

تعیین جداره ی مناسب برای اجرای دیوار سبز در اقلیم معتدل و مرطوب

Year: 1396
COI: ICSAU05_1675
Language: PersianView: 217
This Paper With 9 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 9 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

Abstract:

دیوار سبز فناوری نوینی است که امروزه جایگاه خود را به آرامی در کلان شهر ها پیدا کرده است، دیواره های سبز که به عنوان حایل در ساختمان ها مورد استفاده قرار میگیرد، وظایفی نظیر جداسازی فضاهای داخلی و فضاهای خارجی و ممانعت از انتقال حرارت بین فضاها را بر عهده داشته و چنانچه الزامات مرتبط با طراحی، اجرا و ملاحظات اقلیمی در آنها رعایت شود می تواند به کاهش مصرف انرژی کمک می کند. دیوار سبز بعنوان یک دیوار مستقل ویا بخشی از یک ساختمان است که بخشی از آن و یا تمام آن با پوشش گیاهی خاصی مزین شده است. جهت دیوارها در مقدار انرژی تابشی دریافت شده و مقدار حرارت ایجاد شده کاملا موثر است. بنابراین میتوان از جداره های ساختمان به عنوان یک عامل طراحی اقلیمی در جهت کاهش مصرف انرژی سالیانه بهره برد و تمهیداتی در جهت کاهش انرژی مصرفی در این اقلیم پیشنهاد نمود. آنچه در این مقاله مورد توجه قرارگرفته است بررسی نوع پوشش گیاهی و مناسب ترین جهت برای جداره ی سبز در اقلیم معتدل و مرطوب می باشد. این پژوهش با روش توصیفی –تحیلی می باشد و از منابع و اسناد کتابخانه ای، جهت جمع آوری اطلاعات بهره گرفته شده است.

Keywords:

دیوار سبز,اقلیم معتدل ومرطوب ,کاهش مصرف انرژی

Paper COI Code

This Paper COI Code is ICSAU05_1675. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/736080/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
کردجمشیدی، ماریا و عبدی زاده، نرگس و حقیق نژاد، شبنم،1396،تعیین جداره ی مناسب برای اجرای دیوار سبز در اقلیم معتدل و مرطوب،5th international Congress on civil engineering, architecture and urban development،Tehran،https://civilica.com/doc/736080

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support