ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

تاثیر تولید به هنگام بر توانایی زنجیره تامین و عملکرد سازمان (مطالعه موردی شرکت نیک محضر اسپادانا در اصفهان)

Year: 1396
Publish place:
COI: MANACC01_006
Language: PersianView: 225
This Paper With 20 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 20 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

سیده سمیه حسینی - دانشجوی کارشناسی ارشد، گروه مدیریت بازرگانی، واحد کرمانشاه، دانشگاه آزاد اسلامی، کرمانشاه، ایران
احسان کرانی - عضو هیات علمی، گروه مدیریت بازرگانی، واحد کرمانشاه، دانشگاه آزاد اسلامی، کرمانشاه، ایران

Abstract:

موفقیت در سطح زنجیره تامین نیاز به استراتژی مدیریت زنجیره تامین و توانایی آن مانند مدیریت سازمانی دارد. نتایج تحقیق از تولید به هنگام به عنوان یک استراتژی پایدار، از مدیریت زنجیره تامین به عنوان یک عامل موثر بر عملکرد سازمانی و توانایی زنجیره تامین نام می برد لذا به سازمان هایی که تمایل دارند که در سطح زنجیره تامین رقابت بپردازند توصیه می شود که جزو تولیدکنندگان تولید به هنگام ، خریداران تولید به هنگام ، فروشندگان تولید به هنگام ، و مهیا کنندگان اطلاعات تولید به هنگام بشوند. به طور خلاصه، مدیران تولید باید از قبول یک استراتژی تولید به هنگام منفعت ببرند. هدف از این پژوهش بررسی تاثیر تولید به هنگام بر توانایی زنجیره ی تامین و عملکرد سازمان (مطالعه موردی: شرکت نیک محضر اسپادانا در اصفهان) است. این پژوهش از نظر نوع هدف، کاربردی است و از نظر روش و گردآوری داده ها جزء تحقیقات پیمایشی یا زمینه یابی است و همچنین از نظر نوع داده هاتوصیفی همبستگی می باشد. جامعه آماری این پژوهش 71 نفر از مدیران و سرپرستان و پرسنل اداری شرکت نیک محضر اسپادانا اصفهان می باشد. داده های پژوهش با استفاده از پرسشنامه جمع آوری و با نرم افزار SPSS و AMOS تحلیل شده است. در نهایت وجود تاثیر مثبت و معنادار بین استراتژی مدیریت زنجیره ی تامین بر عملکرد سازمانی و توانایی زنجیره ی تامین، بین استراتژی تولید به هنگام جامع بر عملکرد سازمانی و زنجیره ی تامین، بین استراتژی مدیریت زنجیره ی تامین و توانایی زنجیره ی تامین و عملکرد سازمان و هم چنین بین مدیریت زنجیره ی تامین و استراتژی تولید به هنگام جامع تایید شده است

Keywords:

مدیریت زنجیره ی تامین، تولید به هنگام جامع، توانایی زنجیره تامین، عملکرد سازمان

Paper COI Code

This Paper COI Code is MANACC01_006. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/742585/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
حسینی، سیده سمیه و کرانی، احسان،1396،تاثیر تولید به هنگام بر توانایی زنجیره تامین و عملکرد سازمان (مطالعه موردی شرکت نیک محضر اسپادانا در اصفهان)،کنفرانس ملی پژوهشهای نوین حسابداری و مدیریت در هزاره سوم،Karaj،،،https://civilica.com/doc/742585

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 7,049
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support