ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بررسی و تحلیل نقش حسابداری مدیریت در تصمیم گیری مدیران برای ایجاد مزیت رقابتی در سازمان ها

Year: 1396
Publish place:
COI: MGTCONF01_002
Language: PersianView: 288
This Paper With 12 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 12 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

سعید مرزبان - پژوهشگاه فضایی ایران، پژوهشکده سامانه های ماهواره
مریم السادات فخاری - پژوهشگاه فضایی ایران، پژوهشکده سامانه های ماهواره

Abstract:

یکی از جنبه های مهم تحقیقات حسابداری در کشورهای مختلف، کسب شناخت از وضعیت سیستم های حسابداری و کشف نقاط ضعف، خلاهای موجود و ارایه راهکارهایی برای رفع کاستی ها و ارتقا به سطوح بالاتر است. با توسعه ی تکنولوژی در صنایع و ایجاد تغییر و تحول در صنایع تولیدی و سازمان ها چنان پیچیدگی به وجود آمده است که مدیریت به تنهایی نمی تواند نسبت به محیط خود در سازمان شناخت کافی را پیدا کند.به همین دلیل مدیریت نمی تواند با اتکا به تجربه ی شخصی خود اطلاعات منعکس شده در صورت های مالی را به نحو احسنت به مرحله ی اجرا دربیاورد. بنابراین مدیران برای شناخت محیط و حفظ مزیت رقابتی در سازمان ها باید بتوانند خود را با تغییرات هماهنگ نموده و توانایی پیش بینی و پاسخگویی در برابر آنها را در خود ایجاد کنند. بدین منظور سازمان با یستی با توجه به شرایط محیطی ارزیابی از و ضع موجود را به صورت مطلوب داشته باشند تا بتواند مناسب ترین استراتژی را اتخاذ و به مرحله اجرا بگذارد. هدف ا ین مقاله بررسی و تحلیل جایگاه حسابداری مدیریت، تصمیم گیری گیری صحیح مدیران در ا یجاد مزیت رقابتی است که به این منظور به بررسی علمی نقش حسابداری مدیریت، تصمیم گیری مدیران و میزان تاثیر حسابداری مدیریت در ایجاد مزیت رقابتی برای سازمان ها پرداخته شده و رابطه ی مولفه ها تعیین گردیده و در نهایت نتیجه گیری و پیشنهادات ارایه شده است.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is MGTCONF01_002. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/745821/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
مرزبان، سعید و فخاری، مریم السادات،1396،بررسی و تحلیل نقش حسابداری مدیریت در تصمیم گیری مدیران برای ایجاد مزیت رقابتی در سازمان ها،نخستین کنفرانس بین المللی مدیریت، حسابداری و اقتصاد در توسعه پایدار ،Mashhad،https://civilica.com/doc/745821

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: پژوهشگاه دولتی
Paper count: 328
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support