ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

مدیریت زنجیره تامین پایدار در کلاس جهانی: مطالعات پیشین و مسیرهای پیش رو

Year: 1396
Publish place:
COI: WCMCON01_051
Language: PersianView: 419
This Paper With 8 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 8 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

مهدی علیزاده - دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی دانشگاه شهید بهشتی
فرشته فنایی - دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی دانشگاه شهید بهشتی
محمد بقایی - دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی دانشگاه تهران

Abstract:

مدیریت زنجیره تامین پایدار در کلاس جهانی موسوم به WCSSCM مشتق شده از مفهومی عام تر با عنوان مدیریت زنجیره تامین پایدار معروف به SSCM است از سویی دیگر یکی از مهم ترین عوامل در مدیریت زنجیره تامین پایدار شفافیت منابع می باشد که بعدها اثرات مثبتی حتی بر روی مشتریان خواهد گذاشت، این در صورتی است که اثرات مثبت زیادی از تبدیل شدن مدیریت زنجیره تامین SCM سازمان به مدیریت زنجیره تامین پایدار و بعد از آن ارتقا مدیریت زنجیره تامین پایدار در کلاس جهانی خواهد داشت. این مقاله با بررسی تحقیقات پیشین و شناسایی شکاف های موجود در این تحقیقات تفاوت هایی را بین تعاریف موجود در ادبیات مدیریت زنجیره تامین پایدار مشخص کرده و در نهایت نقدی از ادبیات پیشین و استدلالی برای استفاده از مدیریت زنجیره تامین پایدار در کلاس جهانی به روشی چهارچوب مند خواهد بود. در این مقاله ما یک مرور کلی و کاربردی بر روی ادبیات موضوعی موجود در مقالات علمی معتبر را ارایه می دهیم، و طرح های طبقه بندی را مورد بررسی قرار خواهیم داد. با توجه به مطالعات ما پیرامون این حوزه مشخص شد که تحقیقات تجربی کمتری انجام شده ات باید توجه داشت که تحقیقات تجربی می توانند برخی از مهم ترین ابعاد اخلاقی موضوع مورد بحث را ثبت کنند و اکثر متون مدیریت زنجیره تامین پایدار مورد بررسی قرار گرفته و یا زا مدل های ریاضی یا ابزارهای تصمیم گیری چند معیاره استفاده می کند. علاوه بر این، اکثر مقالات یک رویکرد منطقی گرایانه را اتخاذ کرده اند و از روش های کمی استفاده می کنند که براساس مطالعات موردی کیفی یا تحقیقات عملی است برای پرداختن به این شکاف ها، ما در مورد لزوم نیاز به معرفی مدیریت زنجیره تامین پایدار جهانی بحث کرده ایم

Keywords:

زنجیره تامین پایدار , مدیریت زنجیره تامین پایدار در کلاس جهانی , ادبیات موضوع

Paper COI Code

This Paper COI Code is WCMCON01_051. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/747172/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
علیزاده، مهدی و فنایی، فرشته و بقایی، محمد،1396،مدیریت زنجیره تامین پایدار در کلاس جهانی: مطالعات پیشین و مسیرهای پیش رو،اولین کنگره بین المللی چشم انداز مدیریت کلاس جهانی در ایران،Qarchak،https://civilica.com/doc/747172

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 21,585
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support