ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

شناسایی عوامل موثر بر شدت تصادفات جاده ای با استفاده از رگرسیون لجستیک و شبکه عصبی

Year: 1396
COI: CASGC02_039
Language: PersianView: 270
This Paper With 15 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 15 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

سینا الیاسی گرجی - دانش آموخته کارشناسی ارشد دانشکده مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب
سیداحد بیکایی - استادیار دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه مازندران

Abstract:

هر سال میلیون ها نفر جان خود را بر اثر تصادفات جاده ای از دست می دهند. در حال حاضر تقریبا مسیولین تمام کشورهای جهان در خصوص تعداد کشته ها و مجروحان جدید که سبب آسیب های شدید اقتصادی و اجتماعی می شود ابراز نگرانی می کنند. این تحقیق بررسی عوامل انسانی، جاده ای، محیطی، ترافیکی و عوامل مربوط به وسیله نقلیه درگیر در تصادفات در شدت تصادفات جاده های شهر لیدز می پردازد که اطلاعات به دست آمده از پایگاه اطلاعات تصادفات در طی سال های 2٬009 تا 2٬015 توسط نهادها و سازمان های مختلف جمع آوری شده است. با استفاده از آمار و اطلاعات موجود برای انجام مدلسازی متغیرهای مستقل و وابسته مشخص شده اند. متغیر وابسته (شدت تصادفات) در دو سطح تصادفات منجر به خسارت مالی و منجر به جراحت یا فوتی تعریف شده اند. سپس مدلسازی در راستای تعیین و شناسایی عوامل موثر بر شدت تصادفات انجام شد. مدل های ارایه شده در این تحقیق توسط مدل های رگرسیون لجستیک و شبکه عصبی ساخته شده است. برای انجام مدل سازی نیز با استفاده از نرم افزار SPSS برگرفته شده است. نتایج خروجی نرم افزار به طور کامل مورد پردازش قرار گرفت و در نهایت توضیحاتی در خصوص نتایج روش های به کار گرفته شده ارایه گردیده است. همچنین با استفاده از مدل سازی، فاکتورهای مهمی که تاثیر بیشتری برای کاهش و افزایش شدت تصادفات داشتن شناسایی شده اند.

Keywords:

شدت تصادفات , رگرسیون لجستیک , شبکه های عصبی مصنوعی

Paper COI Code

This Paper COI Code is CASGC02_039. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/754745/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
الیاسی گرجی، سینا و بیکایی، سیداحد،1396،شناسایی عوامل موثر بر شدت تصادفات جاده ای با استفاده از رگرسیون لجستیک و شبکه عصبی،Second International Conference on Civil, Architectural and Sustainable Green City،Hamadan،https://civilica.com/doc/754745

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم
این Paper در بخشهای موضوعی زیر دسته بندی شده است:

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 10,688
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support