ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

تحلیل آماری در بررسی عوامل کاهش سرقت سیم در کرمانشاه

Year: 1391
COI: ICOPTICP19_301
Language: PersianView: 255
This Paper With 6 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 6 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

محمد مرادی میانکوهی - شرکت توزیع برق استان کرمانشاه
علیمراد مرادی مجد - شرکت توزیع برق استان کرمانشاه
حسن مرادی چشمه بیگی - دانشگاه رازی کرمانشاه

Abstract:

در یک شبکه سه قدرت الکتریکی هدف تولید، انتقال و توزیع انرژی الکتریکی و تحویل به مصرف کنندگان است. نکته رسید که به مصرف کنندگان بسیار اهمیت دارد اینست که تولید و توزیع انرژی الکتریکی به صورت دایمی و بدون وقفه باشد. از طرفی شبکه های توزیع طبیعی شامل خطوط فشار متوسط 20KV ترانسفورماتورهای توزیع و شبکه فشار ضعیف 220-380V و سایر تجهیزات می باشد در معرض وقوع خطا است که این خطاها در کارکرد عادی شبکه اختلال ایجاد می نمایند. این خطاها به طور عمده شامل اتصال کوتاه جای بین فازها و یا فاز و زمین نیز پارگی خطوط توزیع یا کاهش قدرت عایقی مقره ها و .... می باشد. شبکه فشار ضعیف هوایی به دلیل گستردگی و تغذیه مستقیم مشترکین از اهمیت بالایی برخوردار است. بدون شک هرگونه اشکال در این قسمت باعث خاموشی و نارضایتی مردم به تبع آن افزایش انرژی توزیع نشده و وارد شدن ضرر و زیان مالی به شرکت های توزیع می گردد که عدم فروش انرژی و پرداخت خسارت مشترکین به دلیل سوختن وسایل آن ها را می توان یکی از طرف های تضمین شده دانست. بنابراین ضروری است عوامل ایجاد خاموشی در شبکه های فشار ضعیف شناسایی و نسبت به اصلاح آن اقدام گردد. در این راستا یکی از مشکلاتی که گریبان گیر شرکت های توزیع می باشد سرقت تجهیزات خصوصا سیم مسی می باشد که این امر باعث اعمال خاموشی های ناخواسته به مردم شده است. در این مقاله ابتدا آثار و تبعات خاموشی بررسی شده سپس راهکارهای عملی جهت جلوگیری از خاموشی و کاهش سرقت سیم و در ادامه به بررسی و آمار تجهیزات به سرقت رفته اند از راه حل دوم از آن است که به تخمینی هر کدام پرداخته شده است با استفاده از روش های آماری و نظرسنجی از بهره برداران شبکه سهم هر عامل در کاهش سرقت سیم محاسبه شده بود در ادامه مقاله انرژی توزیع نشده ناشی از سرقت سیم و برآورد ریالی آن به مقایسه مبالغ هزینه شده و تحلیل اقتصادی آن ارایه گردیده است. نتایج به دست آمده حکایت از کاهش 70%ی سرقت سیم می باشد که در نوع خود کم نظیر است.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is ICOPTICP19_301. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/756044/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
مرادی میانکوهی، محمد و مرادی مجد، علیمراد و مرادی چشمه بیگی، حسن،1391،تحلیل آماری در بررسی عوامل کاهش سرقت سیم در کرمانشاه،19th Iranian Optics and Photonics Conference and 5th Iranian Photonics Engineering Conference،Zahedan،https://civilica.com/doc/756044

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support