ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

قابلیت های زیرساخت عمومی مخابرات کشور در اتوماسیون شبکه توزیع استان سیستان وبلوچستان

Year: 1391
COI: ICOPTICP19_314
Language: PersianView: 286
This Paper With 8 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 8 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

عباسعلی نوشیروانی - شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان
مریم بندیی - شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان
ذکیه قدرتی - شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان

Abstract:

اتوماسیون توزیع، سیستمی است که امکان نظارت و اعمال فرمان به اجزای سیستم توزیع را از راه دور فراهم می نماید. اصل اول در پیاده سازی اتوماسیون فراهم کردن بستر مخابراتی مناسب و قابل اطمینان می باشد. بسترهای قابل دسترس در کشور است. در این مقاله ابتدا به بررسی عملیات انجام شده جهت اتوماسیون SRPG ما به طور عمده شامل بستر امواج رادیویی و سکسیونرها با بکارگیری این دو بستر و مشکلات پیاده سازی آنها در استان سیستان و بلوچستان پرداخته و در ادامه انجام یک روش ابتکاری جهت اتوماسیون سکسیونرهای منصوبه در فواصل دور با عدم دسترسی آسان، که به صورت عملی انجام شده معرفی میگردد. تابع هزینه کل صرف شده برای یک فیدر قبل و بعد از اتوماسیون محاسبه شده است که نشان میدهد هزینه مجهز نمودن یک سکسیونر منصوبه روی این فیدر به اتوماسیون با کاهش خسارت ناشی از خاموشی ها در سال اول به سیستم باز میگردد. همچنین با محاسبه شاخص متوسط زمان خاموشی مشترک نشان داده میشود که با انجام اتوماسیون یک سکسیونر روی فیدر، این شاخص از 40 دقیقه به 20 دقیقه کاهش می یابد.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is ICOPTICP19_314. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/756057/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
نوشیروانی، عباسعلی و بندیی، مریم و قدرتی، ذکیه،1391،قابلیت های زیرساخت عمومی مخابرات کشور در اتوماسیون شبکه توزیع استان سیستان وبلوچستان،19th Iranian Optics and Photonics Conference and 5th Iranian Photonics Engineering Conference،Zahedan،https://civilica.com/doc/756057

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support