ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

توسعه مدل ممیزی برند بر اساس هرم ارزش ویژه برند کلر

Year: 1396
COI: INDUSTRIAL03_1163
Language: PersianView: 354
This Paper With 19 Page And PDF Format Ready To Download
محتوای کامل این Paper با فرمت WORD هم قابل دریافت می باشد.

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 19 صفحه است به صورت فایل PDF و یا WORD در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

عظیم الله زارعی - دانشیار گروه مدیریت، دانشگاه سمنان، سمنان، ایران
داود فیض - دانشیار گروه مدیریت، دانشگاه سمنان، سمنان، ایران
اطهره سالاری - دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریتmba گرایش بازاریابی، دانشکده مدیریت دانشگاه سمنان،سمنان، ایران

Abstract:

هدف اصلی تحقیق حاضر توسعه مدل ممیزی برند بر اساس هرم ارزش ویژه برند کلر می باشد. این تحقیق بر اساس هدف، کاربردی و بر اساس ماهیت روش، توصیفی است. به این منظور این تحقیق تلاش می کند است تا با به کارگیری یک روش تحقیق کیفی از نوع اکتشافی، گویه های ممیزی برند را آشکار ساخته تا بتواند تحلیل شکاف بین وضع موجود و وضع مطلوب را انجام دهد، در این تحقیق ابزار گردآوری اطلاعات پرسشنامه برای خبرگان از نوع محقق ساخته می باشد که روایی آن را اساتید تایید کردند و پایایی آن نیز با استفاده ضریب آلفای کرونباخ مورد تایید قرار گرفت. برای تجزیه و تحلیل اطلاعات از روش AHP در محیط Excel استفاده شده است. نتایج نشان دادند که 6 بعد از ممیزی برند بر اساس اهمیت به ترتیب: طنین برند، تصویر برند، عملکرد برند، احساسات برند، برجستگی برند و قضاوت برند می باشند و 40 گویه جهت ممیزی برند شناسایی شد و در نهایت در جهت بومی سازی برند داخلی این امکان فراهم آمده است که بتوان برندهای داخلی را با استفاده از این مدل سنجش نمود و نقاط قوت و ضعف آنها را شناسایی کرد.

Keywords:

ممیزی برند , هرم ارزش ویژه برند کلر

Paper COI Code

This Paper COI Code is INDUSTRIAL03_1163. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/757180/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
زارعی، عظیم الله و فیض، داود و سالاری، اطهره،1396،توسعه مدل ممیزی برند بر اساس هرم ارزش ویژه برند کلر،3nd International Conference on Industrial Engineering and Management،Tehran،https://civilica.com/doc/757180

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 9,197
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support