ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

نقش قابلیت های مدیریت دانش بر موفقیت نوآوری باز

Year: 1396
COI: INDUSTRIAL03_1180
Language: PersianView: 664
This Paper With 10 Page And PDF Format Ready To Download
محتوای کامل این Paper با فرمت WORD هم قابل دریافت می باشد.

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 10 صفحه است به صورت فایل PDF و یا WORD در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

امین پژوهش جهرمی - استادیار دانشگاه صنعتی مالک اشتر

Abstract:

روندهایی نظیر برون سپاری، چابکی و انعطاف پذیری سازمانی، شرکت ها را مجبور کرده دیدگاه خودت انجام بده را کنار گذاشته و راهبردهای نوآوری شان را مورد بازنگری قرار دهند. ماحصل این بازنگری ها، می تواند اتخاذ راهبرد نوآوری باز به منظور کشف دانش بیرونی و استفاده بیرونی از دانش درونی شرکت برای دستیابی به مزیت رقابتی باشد. اما مدیریت بر دانش هایی با خاستگاه های مختلف، فرایند نوآوری باز را با احتمال شکست مواجه می سازد. به خاطر همین ماهیت متفاوت و البته مکمل فرایندهای دانش درون سازمانی و برون سازمانی، و به منظور موفقیت در پیاده سازی نوآوری باز، نیاز به مدیریت دانش جامع (مدیریت دانش) است که خود وابسته به قابلیت های سازمانی همچون فعالیت های سازمانی با کمک فناوری اطلاعات و ارتباطات، ارتباطات درون سازمانی، و سبک های مدیریت منابع انسانی مبتنی بر تعهد است. هدف این تحقیق، مطالعه تاثیر قابلیت های مدیریت دانش بر نوآوری باز است که که به نوبه خود اولین مطالعه به زبان فارسی است در این باره است. این تحقیق از نظر هدف، کاربردی، از نظر نوع، کیفی و با توجه نحوه گردآوری داده ها، کتابخانه ای (مطالعات ثانویه از نوع فراترکیب) و مبتنی بر مطالعه منابع اطلاعاتی برخط است. مقاله نتیجه می گیرد عملیات مبتنی بر فناوری اطلاعات و تعهد منابع انسانی شرکت به جریان درون ریز و برون ریز دانش، به شدت بر قابلیت های مدیریت دانش تاثیر می گذارند که به نوبه خود موجب بهبود نوآوری باز در شرکت می شود.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is INDUSTRIAL03_1180. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/757197/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
پژوهش جهرمی، امین،1396،نقش قابلیت های مدیریت دانش بر موفقیت نوآوری باز،3nd International Conference on Industrial Engineering and Management،Tehran،https://civilica.com/doc/757197

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 9,151
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support