ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

فناوری اطلاعات و ارتباطات ICT و تاثیر آن بر مدیریت شهری

Year: 1396
Publish place:
COI: PCCO01_230
Language: PersianView: 127
This Paper With 7 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 7 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

داود نوروزی بنه - کارشناس ارشد ریاضی کاربردی- دانشگاه محقق اردبیلی

Abstract:

رشد سریع شهرها ، ارایه خدمات شهری مناسب و مطلوب را برای مدیران شهری به یک چالش بزرگ تبدیل نموده است.در این سیر تحول و افزایش جمعیت و پیچیده ترشدن شهرها، نیازها و معضلات انسان و محیطزیست او نیز پیچیده تر گردید. در پاسخ به این نیازها، مفاهیمی چون رفاه، امنیت، آسایش حفظ محیط زیست، توسعه و... برجسته شده و برای برآوردن آنها، از ابزارها و روش های مختلفی استفاده شده است. در این میان مفهوم توسعه پایدار از توجه بیشتری برخوردار شده و تکنولوژی و فناوری اطلاعات و ارتباطات، که باعث شکل گیری شهر الکترونیک شده است، به عنوان یکی از روش های نوظهور، قابلیت حل بسیاری از معضلات شهرهای امروزی را دارا می باشد.در حوزه مدیریت شهرهای بزرگ جهان، توسعه فناوری های اطلاعات و ارتباطات باعث ایجاد تحولات اساسی در هوشمندسازی نظام های اداره و کنترل امور شهری شده است. در این تحقیق ضمن تشریح مفاهیم فناوری اطلاعات و ارتباطات و مدیریت شهری، بیان میشود که کارکردهای فناوری چگونه می تواند مدیران شهری را در طراحی، برنامه ریزی و مدیریت کلانشهرها یاری نماید.

Keywords:

فناوری اطلاعات و ارتباطات، توسعه مدیریت شهری، شهر الکترونیکی، شهرداری الکترونیکی ، توسعه پایدار

Paper COI Code

This Paper COI Code is PCCO01_230. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/758781/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
نوروزی بنه، داود،1396،فناوری اطلاعات و ارتباطات ICT و تاثیر آن بر مدیریت شهری،کنفرانس ملی فناوری های نوین در مهندسی برق و کامپیوتر،Isfahan،،،https://civilica.com/doc/758781

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم
این Paper در بخشهای موضوعی زیر دسته بندی شده است:

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 11,996
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support