ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

اصلاح برنامه زمانبندی سیروحرکت قطارها با توجه به برنامه تعمیرات خطوط ریلی

Year: 1396
COI: TTC17_286
Language: PersianView: 212
This Paper With 15 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 15 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

محمد فرجاد - دانشکده مهندسی عمران، پردیس دانشکده های فنی، دانشگاه تهران
مصطفی بابابیک - دانشکده مهندسی عمران، پردیس دانشکده های فنی، دانشگاه تهران
نوید خادمی - دانشکده مهندسی عمران، پردیس دانشکده های فنی، دانشگاه تهران

Abstract:

بهره برداری بهینه از زیرساخت های ریلی مستلزم وجود برنامه ای دقیق و البته بهینه است. این برنامه تنها شامل حرکت قطارها نمی شود، بلکه مسدودی های ناشی از نگهداری و تعمیرات خطوط ریلی نیز باید در این برنامه گنجانده شود. این مقاله سعی دارد تا با ارایه یک مدل ریاضی، برنامه اولیه زمان بندی حرکت قطارها را در یک محور ریلی یک خطه با توجه به مدت زمان لازم برای اجرای تعمیرات بر روی خط اصلاح نموده و یک برنامه بهینه ایجاد کند. این مدل به گونه ای است که برنامه زمان بندی جدید را با کمترین اختلاف ممکن با برنامه اولیه به وجود می آورد. وجه تمایز این مقاله نسبت به کارهای مشابه صورت گرفته، پرداختن و توجه ویژه به مسایل خاص فنی نگهداری و تعمیرات خطوط ریلی راه آهن کشور است که نتیجه آن ایجاد مدلی کاربردی بوده که بیشترین انطباق را با شرایط واقعی بهرده برداری و نگهداری خطوط ریلی داشته و در نتیجه در حین اجرا با کمترین مشکل مواجه می شود.

Keywords:

نگهداری و تعمیرات خطوط ریلی، برنامه زمانبندی قطارهای مسدودی مهندسی

Paper COI Code

This Paper COI Code is TTC17_286. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/759405/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
فرجاد، محمد و بابابیک، مصطفی و خادمی، نوید،1396،اصلاح برنامه زمانبندی سیروحرکت قطارها با توجه به برنامه تعمیرات خطوط ریلی،The 17th International Conference on Traffic and Transportation Engineering،Tehran،،،https://civilica.com/doc/759405

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 63,668
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support