ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

طراحی شبکه زنجیره تامین کالاهای امدادی برای شرایط بحران با در نظر گرفتن تغییرات فصلی تقاضا ( پیاده سازی با رویکرد ال_شکل برای مدل تصادفی دو مرحله ای)

Year: 1396
COI: IIEC14_242
Language: PersianView: 472
This Paper With 14 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 14 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

فراز صالحی - دانشجوی دکتری مهندسی صنایع، دانشگاه صنعتی امیر کبیر ، تهران
ریحانه آشفته - کارشناسی ارشد مهندسی صنایع، دانشگاه صنعتی امیرکبیر، تهران
سیدمحمدجواد میرزاپورآل هاشم - عضو هییت علمی دانشکده مهندسی صنایع، دانشگاه صنعتی امیرکبیر، تهران

Abstract:

با توجه به اینکه مهمترین شاخصه بحران عدم قطعیت است، و اتفاقات و خسارات وارده پس از وقوع یک بحران به صورت تصادفی میباشد و با عدم قطعیت همراه است ، به همین دلیل رویکرد تصادفی به خصوص بهینه سازی دو مرحله ای کاملا با فازهای آماده سازی و پاسخ برای بحران تطابق دارد. مقاله حاضر یک مدل تصادفی دو مرحله ای برای تامین کالاهای امدادی در شرایط بحرانی ارایه میدهد، در این مقاله برای اولین بار تغییرات فصلی برای تقاضای اقلام امدادی در نظر گرفته شده و برای بحران و فاجعه زلزله در شهر تهران برنامه ریزی صورت گرفته است ، اطلاعات پایه ای مدل و پارامترهای مدل و سناریوسازی از گزارش و مطالعه جایکا (مرکز همکاری بین المللی کشور ژاپن) که بر روی گسل های فعال در سطح و اطراف شهر تهران انجام گرفته اتخاذ شده است، در این مقاله دو دسته تصمیمات برای مدل تصادفی دو مرحله ای در نظر گرفته شده است که تصمیمات مرحله اول که مهمترین تصمیمات برای آماده سازی برای مقابله با بحران هستند اعم از مکان یابی انبارهای امدادی و نگهداری پیش موجودی در دو فصل گرم و سرد سال در نظر گرفته شده است، برای میزان تقاضا در فصول مختلف از اطلاعات ستاد مدیریت بحران استفاده گردیده است و نسبت مصرف کالاهای امدادی در فصول مختلف در نظر گرفته شده است، برای پیاده سازی مدل از رویکرد نوین و حل دقیق ال شکل برای ساده سازی پاسخ به مسایل بهینه سازی دو مرحله ای و چند مرحله ای استفاده میشود، بکار گرفته شده است.

Keywords:

طراحی شبکه , عدم قطعیت , شرایط بحران , تقاضای فصلی , مدل تصادفی دو مرحله ای , روش ال - شکل

Paper COI Code

This Paper COI Code is IIEC14_242. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/760815/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
صالحی، فراز و آشفته، ریحانه و میرزاپورآل هاشم، سیدمحمدجواد،1396،طراحی شبکه زنجیره تامین کالاهای امدادی برای شرایط بحران با در نظر گرفتن تغییرات فصلی تقاضا ( پیاده سازی با رویکرد ال_شکل برای مدل تصادفی دو مرحله ای)،14th International Industrial Engineering Conference،Tehran،https://civilica.com/doc/760815

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 21,208
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support