ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بررسی تاثیر استراتژی های ناب و چابکی زنجیره تامین بر عملکرد زنجیره تامین و عملکرد شرکت با نقش واسطه ای سیستم های اطلاعاتی در شرکت مپنا توسعه (2)

Year: 1397
COI: JR_ARTE-2-8_007
Language: PersianView: 441
This Paper With 14 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 14 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

امیررضا فرهی مقدم - دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت سیستم ها و بهره وری دانشگاه آزاد اسلامی کرمان. ایران
مرجان محمدجعفری - مدیر گروه مهندسی صنایع دانشگاه آزاد اسلامی کرمان. ایران

Abstract:

امروزه نیز عواملی همچون افزایش رقابت در بین شرکت ها، بهبود سرعت تغییرات و متلاطم بودن وضعیت تقاضای مشتریان باعث شده است سطوح و نوع تقاضاها به سرعت در حال تغییر باشند و همگام با جهانی شدن شرکتها، رقابت جهانی نیز در حال تقویت شود. در این میان، فرایند جهانی شدن و گسترش بازارهای مصرف و نیز افزایش تعداد رقبا و شدت رقابت، باعث اهمیت بخشیدن به مفاهیمی مانند رقابت پذیری و از سوی دیگر، پررنگ شدن مفهوم چابکی و ناب شده است. این امر موجب گردیده تا بنگاه ها، صنایع و کشورهای مختلف در جهت ارتقای رقابت پذیری خود به شناسایی عوامل موثر بر رقابت پذیری و چابکی و نابی به منظور هماهنگی با تغییرات محیطی و با هدف تقویت آنها تلاش کنند. در این تحقیق به بررسی تاثیر استراتژی های ناب و چابکی زنجیره تامین بر عملکرد زنجیره تامین و عملکرد شرکت پرداخته شده است و ارتباط نابی و چابکی بر عملکرد شرکت مپنا توسعه (2) مورد بررسی قرار میگیرد و شدت تاثیر این مولفه ها بر عملکرد زنجیره تامین و عملکرد شرکت بدست آمد. روش این تحقیق از نوع پیمایشی – توصیفی میباشد . جامعه آماری مورد نظر این تحقیق کلیه مدیران و کارکنان شرکت مپنا توسعه (2) شامل حدودا 1200 نفر می باشد. به منظور جمع آوری اطلاعات از ابزار پرسشنامه و برای آزمون فرضیات از مدل سازی معادلات ساختاری استفاده شده است. نتایج نشان داد، استراتژیهای ناب و چابکی زنجیره تامین بر عملکرد زنجیره تامین و عملکرد شرکت تاثیر مثبت و معناداری وجود دارند.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is JR_ARTE-2-8_007. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/763410/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
فرهی مقدم، امیررضا و محمدجعفری، مرجان،1397،بررسی تاثیر استراتژی های ناب و چابکی زنجیره تامین بر عملکرد زنجیره تامین و عملکرد شرکت با نقش واسطه ای سیستم های اطلاعاتی در شرکت مپنا توسعه (2)،https://civilica.com/doc/763410

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 7,314
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support